Ekim 19, 2021

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

İşte bu hafta TV’de spor yapmak için kullanışlı rehberiniz

Pazartesi (4 Ekim)

NFL Sky Sports NFL 01:10’dan itibaren
1.20 am Tampa Bay Korsanları @ New England Patriots

BİSİKLET Eurosport 1, 2.05 PM – 15.30 PM
Bir günlük yarış Bernocchi Kupası

dart Sky Sports Arena, 18:00 – 23:00
listeleyici Dünya Grand Prix’si

FUTBOL Gökyüzü Sporları Futbol 19.30’dan itibaren
7.45 pm Coleraine’deki Haçlılar

GAA TG4, 20:00 – 21:00
Öne Çıkanlar Şampiyona 2021

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analitik kafaya karşı

FUTBOL BBC 2, 11.15pm – 11.45pm
Öne Çıkanlar İrlanda Başbakanı

Salı günü (5 Ekim)

NFL Sky Sports NFL saat 1’den itibaren
1.15 Las Vegas Raiders @ Los Angeles Chargers

BİSİKLET Eurosport 1, 14:00 – 16:00
Bir günlük yarış Binche-Chimay-Binche

BİSİKLET Eurosport 1, 17:00 – 19:00
1.gün Avrupa Pist Şampiyonası

dart Sky Sports Arena, 19:00 – 23:00
listeleyici Dünya Grand Prix’si

NFL BBC 2, 11.15pm – 0.05am
Öne Çıkanlar NFL bu hafta

Çarşamba (6 Ekim)

BİSİKLET Eurosport 1, 14.20 – 16:00
Bir günlük yarış Milano – Torino

BİSİKLET Eurosport 1, 17:00 – 20:30
İkinci gün Avrupa Pist Şampiyonası

FUTBOL Virgin Media Two, 19:00’dan itibaren
19.00’dan itibaren Sky Sports Futbol
Uluslar Ligi yarı finali
7.45 pm İtalya vs İspanya

dart Sky Sports Arena, 19:00 – 23:00
listeleyici Dünya Grand Prix’si

Perşembe (7 Ekim)

Sabah 6’dan itibaren FreeSports kriket
1 T20 BAE – İrlanda

Sky Sports Golf, 13:00 – 18:00
Madrid İspanya’yı aç

BİSİKLET Eurosport 1, 14.20 – 16:00
Bir günlük yarış Büyük Piedmont

Kırmızı Düğme Golf Gökyüzü Sporları Golf, 2.30pm
Sky Sports Golf, 22:00 – 01:00
Las vigas Shriners Çocuk Hastaneleri Açılıyor

BİSİKLET Eurosport 1, 17:00 – 20:00
3 gün Avrupa Pist Şampiyonası

Sky Sports Golf, 19.00 – 22.00
New Jersey Algılanan Kurucular Kupası

FUTBOL Virgin Media Two, 19:00’dan itibaren
19.00’dan itibaren Sky Sports Futbol
Uluslar Ligi yarı finali
7.45 pm Belçika – Fransa

dart Sky Sports Arena, 19:00 – 23:00
listeleyici Dünya Grand Prix’si

RUGBY BBC 2, 22:00 – 22:30
Analitik Ulster Ragbi Şovu

Cuma (8 Ekim)

READ  Türk oyuncular İtalya'daki düşük performanstan dolayı özür diledi

NFL Sky Sports NFL 0.30’dan itibaren
1.20 am Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks

Sabah 6’dan itibaren FreeSports kriket
2 T20 BAE – İrlanda

F1 Sky Sports F1 sabah 9’dan itibaren
Egzersiz yapmak Türkiye Grand Prix’si

Sky Sports Golf, 13:00 – 18:00
Madrid İspanya’yı aç

ITV4 At Yarışı, 1.30pm – 4.30pm
yeni market Mil tayları dahil

Kırmızı Düğme Golf Gökyüzü Sporları Golf, 2.30pm
Sky Sports Golf, 20:00 – 22:00
TPC Summerlin Shriners Çocuk Hastaneleri Açılıyor

BİSİKLET Eurosport 1, 17:00 – 20:00
dördüncü gün Avrupa Pist Şampiyonası

FUTBOL RTE 2, 17:00’den itibaren
21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri
17.15 İrlanda Cumhuriyeti – Lüksemburg

Kırmızı Düğme Golf Gökyüzü Sporları Golf, 17:00
Sky Sports Golf, 18:00 – 20:00
Dağ Sırtı CC Algılanan Kurucular Kupası

dart Sky Sports Arena, 19:00 – 22:00
listeleyici Dünya Grand Prix’si

FUTBOL Virgin Media Two, 19:00’dan itibaren
19.00’dan itibaren Sky Sports Futbol
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm Çek Cumhuriyeti – Galler

FUTBOL Sky Sports Premier Ligi 19.00’dan itibaren
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm Almanya – Romanya

kırmızı gökyüzü sporları futbol düğmesi
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm Kıbrıs vs Hırvatistan
7.45 pm Estonya – Beyaz Rusya
7.45 pm Cebelitarık – Karadağ
7.45 pm İzlanda, Ermenistan
7.45 pm Letonya vs Hollanda
7.45 pm Lihtenştayn – Makedonya
7.45 pm Slovenya’daki Malta
7.45 pm Rusya – Slovakya
7.45 pm Türkiye – Norveç

FUTBOL RTE 2, 19:30’dan itibaren
Articity Ligi, Birinci Lig
7.45 pm Dundalk – Shamrock Rovers

RUGBY BT Sport 1 19.00’dan itibaren
İngiliz Premier Ligi
7.45 pm Harlequins vs Bristol

RUGBY Premier Sports 2, 19:00’dan itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
7.35pm Ospreyler vs köpekbalıkları

RUGBY TG4 saat 19.20’den itibaren
BBC 2, akşam 7’den
Premier Sports 1, 19.00’dan itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
7.35pm Ulster vs Benetton

Cumartesi (9 Ekim)

BADMINTON BT Sport 3, 07:30 – 21:00
Danimarka Thomas ve Uber Kupası

BİSİKLET Eurosport 1, 9.10 – 16.00
Bir günlük yarış Lombardiya turu

F1 Sky Sports F1 09:45’ten itibaren
Uygulama ve Yeterlilik Türkiye Grand Prix’si

READ  Türkiye, gol topunda ABD'yi yenerek altın madalya kazandı.

FUTBOL Gökyüzü Sporları Futbol 11:30’dan itibaren
öğlen L2: Orman Yeşili Rovers – Swindon Kasabası

FUTBOL BBC 1, öğlen – 13:00
Önizlemeler Futbola odaklan

Sky Sports Golf, 12.30 – 17.00
Madrid İspanya’yı aç

RUGBY RTE 2 12:30’dan itibaren
Premier Sports 2 12.45’ten itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
13:00 Bir zebra içinde Leinster

FUTBOL BBC 1 1.15pm’den
Kadınlar Süper Ligi
1.30pm Manchester United x Manchester City

AT YARIŞI UTV, 13:30 – 16:00
Virgin Media One, 13:30 – 16:00
yeni market Geleceğin Şampiyonlar Günü dahil

SOCCER’dan Virgin Media Sport 1,50’den itibaren
Gökyüzü Sporları Kırmızı Düğme
Dünya Kupası elemeleri
öğleden sonra 2 Kazakistan vs Bosna Hersek

FUTBOL Sky Sports Premier Ligi 1.55pm’den itibaren
Dünya Kupası elemeleri
öğleden sonra 2 Litvanya – Bulgaristan

RUGBY Premier Sports 1, 14.30’dan itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
3pm Glasgow vs Lions
17.15 Edinburgh vs Stormers

RUGBY BT Sport 2 2.30’dan itibaren
İngiliz Premier Ligi
3pm Sarazenler – Newcastle

BİSİKLET Eurosport 1, 16:00 – 17:30
Bir günlük yarış Fendi’nin Turu

FUTBOL RTE 2 16.15’ten itibaren
Saat 16.30’dan itibaren Sky Sports Futbol
Dünya Kupası elemeleri
17:00 Azerbaycan – İrlanda Cumhuriyeti

RUGBY LİGİ Sky Sports Arena 16:30’dan itibaren
akşam 6 Süper Lig Büyük Final

RUGBY TG4 saat 16.45’ten itibaren
Premier Sports 2 17:10’dan itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
17.15 Konnacht vs Dragon

SOCCER’dan Virgin Media Sport 16:50’den itibaren
Sky Sports Premier Ligi 16:00’dan itibaren
Dünya Kupası elemeleri
17:00 İskoçya
İsrail

kırmızı gökyüzü sporları futbol düğmesi
Dünya Kupası elemeleri
17:00 Finlandiya vs Ukrayna
17:00 Gürcistan – Yunanistan
17:00 İsveç, Kosova
7.45 pm Faroe Adaları – Avusturya
7.45 pm Arnavutluk’ta Macaristan
7.45 pm Lüksemburg – Sırbistan
7.45 pm Polonya vs San Marino

Sky Sports Golf, 17:00 – 20:00
New Jersey Algılanan Kurucular Kupası

BİSİKLET Eurosport 1, 17.30 – 20.05
5. gün Avrupa Pist Şampiyonası

FUTBOL UTV akşam 7’den itibaren
Virgin Media Two, akşam 7’den itibaren
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm Andorra – İngiltere

FUTBOL Gökyüzü Sporları Futbol 19.15’ten itibaren
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm İsviçre – Kuzey İrlanda

READ  Duke, gelecek sezon için gönderinin derinliğini artırmak için başka bir tur ekliyor

RUGBY Premier Sports 2, 19:30’dan itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
7.35pm Cardiff, Bulls’a Karşı

BOXING BT Sport 1, 19:30’dan itibaren
İzmir Brad Foster vs Jason Cunningham

FUTBOL Sky Sports Premier Ligi 19.40’tan itibaren
Dünya Kupası elemeleri
7.45 pm Danimarka’da Moldova

RUGBY Premier Sports 1, 20:00’den itibaren
20:05 14. sıra: Toulon vs. Cesur

kırmızı gökyüzü sporları futbol düğmesi
Uluslararası
20:15 Portekiz vs Katar

dart Sky Sports Arena, 20:30 – 22:30
listeleyici Dünya Grand Prix Finali

Sky Sports Golf, 22:00 – 01:00
TPC Summerlin Shriners Çocuk Hastaneleri Açılıyor

FUTBOL BBC 1, 22.35pm – 11,1pm
Öne Çıkanlar Kuzey İrlanda – İsviçre

Pazar günü (10 Ekim)

Sabah 6’dan itibaren FreeSports kriket
3. T20 BAE – İrlanda

BADMINTON BT Sport 3, 07:30 – 23:30
Danimarka Thomas ve Uber Kupası

F1 Sky Sports F1 11:30’dan itibaren
İstanbul Türkiye Grand Prix’si

Sky Sports Golf, öğlen – 4.300 pm
Madrid İspanya’yı aç

FUTBOL Sky Sports Premier Ligi 11:30’dan itibaren.
Gökyüzü Galerisi 11:30’dan itibaren
Kadınlar Süper Ligi
12.30pm Chelsea x Leicester City
3pm Arsenal – Everton

BİSİKLET Eurosport 2, 12:30 – 14:30
Bir günlük yarış Rick Van Steenbergen

RUGBY RTE 2, 13.30’dan itibaren
Premier Sports 1, 1.55’ten itibaren
Birleşik Rugby Şampiyonası
öğleden sonra 2 Scarletts Canavar’a Karşı

GAA TG4, 13:30’dan itibaren
duyurulacak Kulüp Şampiyonaları

NFL Sky Sports NFL 13.30’dan itibaren
2.30pm New York Jets vs Atlanta Falcons

FUTBOL Gökyüzü Sporları Futbol 1.55pm’den itibaren
öğleden sonra 2 Uluslar Ligi Üçüncüsü / Dördüncüsü

RUGBY BT Sport 1 saat 14:00’ten itibaren
İngiliz Premier Ligi
3pm Wasps vs Northampton

BİSİKLET Eurosport 2, 14.20 – 16.00
Bir günlük yarış Paris Turları

Sky Sports Golf, 17:00 – 20:00
Dağ Sırtı CC Algılanan Kurucular Kupası

FUTBOL Virgin Media Two, 19:00’dan itibaren
19:30’dan itibaren Sky Sports Futbol
7.45 pm Uluslar Ligi Finali

Sky Sports Golf, 22:00 – 01:00
Las vigas Shriners Çocuk Hastaneleri Açılıyor