Ağustos 11, 2022

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

2022 Dünya Kupası elemelerine hızlı bir bakış | Spor Dalları

Tüm zamanlar EST
Kuzey ve Orta Amerika ve Karayipler
Final Turu
İlk üç takım hak ediyor
Dördüncü sıradaki takım, Okyanusya’nın kazananına karşı play-off’a yükseldi
doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
Kanada 8 4 4 13 5 16
Amerika Birleşik Devletleri 8 4 3 1 12 5 15
Meksika 8 4 2 2 11 7 14
Panama 8 4 2 2 11 9 14
Kosta Rika 8 2 3 3 6 7 9
Jamaika 8 1 4 3 6 10 7
kurtarıcı 8 1 3 4 4 10 6
Honduras 8 3 5 5 15 3
27 Ocak Perşembe
Columbus, Ohio’da

ABD – El Salvador, 18:30

Jamaika – Meksika / 19:00

San Pedro Sula, Honduras’ta

Honduras – Kanada, 20:05

Kosta Rika – Panama, 21:05

30 Ocak Pazar
Hamilton, Ontario’da

Kanada – Amerika Birleşik Devletleri, 15:05

Meksika vs Kosta Rika, 18:00

Panama – Jamaika 18:05

San Pedro Sula, Honduras’ta

Honduras vs. El Salvador, 19:05

2 Şubat Çarşamba
Meksika şehrinde

Meksika – Panama, 20:00

Jamaika – Kosta Rika, 19.00

Amerika Birleşik Devletleri – Honduras, 19:30

San Salvador, El Salvador’da

El Salvador’a karşı Kanada, akşam 9

Kosta Rika – Kanada

Panama vs Honduras

Jamaika vs. kurtarıcı

Meksika vs Amerika Birleşik Devletleri

Kanada – Jamaika

Honduras vs. Meksika

El Salvador’a karşı Kosta Rika

Amerika Birleşik Devletleri vs Panama

Panama – Kanada

Jamaika vs. Honduras

Meksika vs. kurtarıcı

Kosta Rika vs Amerika Birleşik Devletleri

CONCACAF-OCEANYA PLAYOFF
13 Haziran Pazartesi veya 14 Haziran Salı
Katar’da TBA

Dördüncü sıra CONCACAF vs Okyanusya kazananı

Elemeleri: Belçika, Hırvatistan, Danimarka, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, Sırbistan, İspanya, İsviçre

PLAYOFFLAR
Kazananlar hak kazanır
A Parçası
24 Mart Perşembe
Glasgow, İskoçya’da

İskoçya vs Ukrayna

Galler – Avusturya

Galler-Avusturya’dan Kazanan vs İskoçya ve Ukrayna’dan Kazanan

yol b
24 Mart Perşembe
TBA’da

Rusya vs Polonya

İsveç – Çek Cumhuriyeti

Rusya, Polonya, İsveç ve Çek Cumhuriyeti arasında kazanan Kazanan

yol c
24 Mart Perşembe
TBA’da

İtalya – Makedonya

Portekiz – Türkiye

Portekiz ve Türkiye’nin galibi İtalya ve Kuzey Makedonya’nın galibi

Güney Amerika
İlk dört takım hak ediyor
Beşinci sıra play-off’a kaldı
doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
P Brezilya 13 11 2 27 4 35
Arjantin 13 8 5 20 6 29
Ekvador 14 7 2 5 23 13 23
Kolombiya 14 3 8 3 16 17 17
Peru 14 5 2 7 15 20 17
Şili 14 4 4 6 15 16 16
Uruguay 14 4 4 6 14 21 16
Bolivya 14 4 3 7 20 28 15
Paraguay 14 2 7 5 9 18 13
Venezuela 14 2 1 11 9 25 7

q-nitelikli

27 Ocak Perşembe
Quito, Ekvador

Ekvador – Brezilya, 16:00

Paraguay – Uruguay, 18:00

Şili – Arjantin, 19:15

28 Ocak Cuma
Barranquilla, Kolombiya

Kolombiya – Peru, 16:00

Venezuela – Bolivya, 17:00

1 Şubat Salı
La Paz, Bolivya’da

Bolivya – Şili / 3pm

Uruguay – Venezuela 18.00

Arjantin – Kolombiya, 18:30

Belo Horizonte, Brezilya

Brezilya vs Paraguay, 19:30

Peru vs. Ekvador 9 pm

Arjantin vs. Venezuela

Brezilya vs Şili

Kolombiya vs. Bolivya

Paraguay vs. Ekvador

Uruguay vs. Peru

Bolivya vs Brezilya

Şili vs. Uruguay

Ekvador vs. Arjantin

Peru vs. Paraguay

Venezuela vs. Kolombiya

GÜNEY AMERİKA VE ASYA PLAYOFF
13 Haziran Pazartesi veya 14 Haziran Salı
Katar’da TBA

Güney Amerika beşinci, Asya beşinci


Asya
üçüncü tur
Her gruptaki en iyi iki takım hak kazanır
Üçüncülük takımları ilerliyor
Grup A
doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
İran 6 5 1 11 2 16
Güney Kore 6 4 2 8 2 14
Birleşik Arap Emirlikleri Prensi. 6 1 3 2 4 5 6
Lübnan 6 1 2 3 4 6 5
Irak 6 4 2 3 9 4
Suriye 6 2 4 5 11 2
27 Ocak Perşembe
Beyrut, Lübnan’da

Lübnan – Güney Kore 07:00

İran vs Irak, daha sonra açıklanacak

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri – Suriye maçı daha sonra açıklanacak

Güney Kore’ye karşı Suriye, açıklanacak

1 Şubat Salı
Beyrut, Lübnan’da

Lübnan – Irak sabah 7

İran vs Birleşik Arap Emirlikleri, daha sonra açıklanacak

24 Mart Perşembe

Irak – Birleşik Arap Emirlikleri

Lübnan vs Suriye

Güney Kore vs İran

İran vs Lübnan

Suriye vs Irak

Birleşik Arap Emirlikleri vs Güney Kore


b grubu
doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
Suudi Arabistan 6 5 1 9 3 16
Japonya 6 4 2 5 3 12
Avustralya 6 3 2 1 9 4 11
Amman Krallığı 6 2 1 3 6 7 7
Çin 6 1 2 3 7 11 5
Vietnam 6 6 4 12
26 Ocak Çarşamba
Melbourne, Avustralya

Avustralya – Vietnam, 4:10

27 Ocak Perşembe
Waitama, Japonya

Japonya – Çin, sabah 5

Suudi Arabistan – Amman saat 12:15

1 Şubat Salı
Waitama, Japonya

Japonya – Suudi Arabistan, 05:35

Vietnam – Çin, sabah 7

Amman – Avustralya 11:00

Avustralya vs Japonya

Çin vs Suudi Arabistan

Vietnam – Umman

Japonya vs Vietnam

Umman vs Çin

Suudi Arabistan vs Avustralya


Afrika
üçüncü tur
22 veya 26 Ocak’ta çekiliş

Cezayir, Kamerun, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Mısır, Gana, Mali, Fas, Nijerya, Senegal, Tunus

Ossia
14 – 30 Mart
ön rol

Tonga vs Cocos Adaları

İlk tur
Her gruptaki en iyi iki takım ilerler
Grup A
doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
Solomon Adaları
Tahiti
Vanuatu
Tonga / Cook Adaları.

b grubu

doktor W Dr. en kız arkadaş GA puan
Fiji
Yeni Kaledonya
Yeni Zelanda
Papua Yeni Gine
Katar sitelerinde reklamı yapıldı
yarı iletkenler
Kazananlar ilerler
Katar sitelerinde reklamı yapıldı

“A” Grubu birincisi ve “B” Grubu ikinciliği

B Grubu birincisi ve A Grubu ikinciliği

son
Kazanan CONCACAF’ta dördüncü sırada yer alır
Katar’da TBA

Yarı final kazananları

Telif hakkı 2022 Associated Press. Her hakkı saklıdır. Bu materyal yayınlanamaz, yayınlanamaz, yeniden yazılamaz veya yeniden dağıtılamaz.

READ  Rıdvan Yılmaz, 5 milyon sterline yakın Rangers transferine yakın Beşiktaş yıldızı, Ibrox hamlesinden önce ayrılmak istiyor