Ekim 1, 2022

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

Uluslararası Futbol Programı: 22/09/22 bugünün maçları, saatleri ve TV’de nasıl izlenir

Haziran’da ilk dört raund aradan çıktıktan sonra – bu kuşkusuz biraz zor bir işti – Avrupa Uluslar Ligi’nin dönüşü 2022/23 lig aşaması maçlarının son iki turu için önümüzdeki günlerde.

Fransa küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya, Danimarkalılar ve Hollandalılar finale yakın

İskoçya Çarşamba günü Ukrayna’ya karşı B1 Grubu’nda 3-0 galibiyetle başladıktan sonra, turnuvanın en iyi uçuş bölümü Lig A Perşembe günü geri döndü – Son şampiyon Fransa ile küme düşmekten kaçınmak için bir savaşta.

Geçen Ekim ayında ilk Uluslar Ligi unvanını kaldırmak için İspanya’yı mağlup eden dünya şampiyonu, A1 Grubu’nda evlerinde Avusturya’ya kaybederlerse B Ligi’ne düşecekler.. Perşembe günkü diğer bölüm maçında, Danimarka önümüzdeki Haziran finallerinde yer ayırtabilir Hırvatistan’ı Zagreb’de yenerlerse.

A4 grubunda Hollanda da çeyrek finale çıkmanın eşiğinde.. 2018-2019 sezonunun ikincisi olan turuncu takım, Polonya ve Belçika’yı Galler’e karşı bir galibiyette yenerse veya Hollanda berabere kalır ve Belçikalılar kaybederse Dünya Kupası’ndaki ikinci görünümünü tamamlayacak.

Tam ekran

Hollanda Louis van Gaal, Perşembe günü Uluslar Ligi finallerine katılma hakkı elde edebilir.Nur FotoğrafıGT

A4 grubunun diğer ucunda Welshman İkinci Lig’e düşecek Hollanda’ya yenilmemesi için Belçika ve Polonya’ya yenilirlerse veya Rob Page’in adamları berabere kalır ve Polonyalılar Varşova’da kazanırsa.

Kazakistan tırmanıyor, Türkiye ve Letonya uçurumun kenarında

bölmeleri kesmek, Türkiye, Lüksemburg’a karşı kazanır veya berabere kalırsa B Ligi’ne yükselecek. C1 Grubunda, C3 Grubunda saat 10:00 ET’de Kazakistan, Astana’da Belarus’u 2-1 yenerek terfi aldı. D1 grubunda Letonya, Moldova’ya yenilmemesi durumunda C Ligi’nde yer alacak.

Ayrıca bakınız:

Bugünün uluslararası maçları: 22 Eylül 2022 (ABD yayın bilgileri parantez içinde)

UEFA Uluslar Ligi

A1 Grubu

  • Hırvatistan – Danimarka – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)
  • Fransa – Avusturya – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)

A4 Grubu

  • Belçika – Galler – 14:45 ET (Fox Sports 1, Foxsports.comve Fox Sports App, Fubo Sports Network ve ViX)
  • Polonya – Hollanda – 14:45 ET (Fox Soccer Plus, Fubo Sports Network, ViX)

Grup C1

  • Litvanya – Faroe Adaları – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)
  • Türkiye – Lüksemburg – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)

C3 Grubu

  • Kazakistan – Beyaz Rusya
  • Slovakya VS Azerbaycan – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)

Grup D1

  • Letonya vs Moldova – 12 öğlen EST (Fox Sports 2, Foxsports.comve Fox Sports App, Fubo Sports Network ve ViX)
  • Lihtenştayn – Andora – 14:45 ET (Fubo Sports Network, ViX)

Amerika Birleşik Devletleri dışındaysanız, Hangi yayıncının gösterdiğini görebilirsiniz Milletler Cemiyeti Neredesin İşte UEFA listesi.

Uluslararası hazırlık maçları

Perşembe ayrıca bir dizi uluslararası dostluk maçı sunuyorhiçbirinin nötrün dürtüsünü özellikle hızlandırması muhtemel değildir.

İlk maçlardan birinde Auer Mabel’in golü, Avustralya’nın Brisbane’de komşuları Yeni Zelanda’yı 1-0 yendiği maçı kazanırken, bugünkü diğer hazırlık maçında İzlanda, Avusturya’da Venezuela ile karşı karşıya geldi.

  • Avustralya 1-0 Yeni Zelanda
  • Kamboçya 1-0 Bangladeş
  • Komorlar – Tunus – 09:30 ET (Müsait Değil)
  • Tayland vs Malezya – 09:30 ET (bet365, abonelik gerekli)
  • Venezuela vs İzlanda – 12 öğlen EST (Fox Soccer Plus)
  • Surinam vs Nikaragua – 2 PM ET (Mevcut Değil)
READ  Türk Fenerbahçe, LAFC'den Rus ile görüşüyor