Ocak 21, 2022

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

UEFA Uluslar Ligi grup aşaması programı

17 Aralık (Reuters) – 2022-23 Birleşmiş Milletler Futbol Ligi grup aşaması maçlarının tarihleri ​​şöyle:

1. tur

2 Haziran Perşembe

Reuters.com’a ücretsiz sınırsız erişim elde etmek için şimdi kaydolun

Grup C4 Gürcistan – Cebelitarık (1700)

A2 Grubu Çek Cumhuriyeti – İsviçre

A2 Grubu İspanya – Portekiz

B Grubu: Arnavutluk x Rusya

Grup B2 İsrail – İzlanda

B4 Grubu Sırbistan – Norveç

D Grubu: Slovenya-İsveç

C2 Grubu Kıbrıs / Estonya – Kosova

C2 Grubu Kuzey İrlanda – Yunanistan

C4 Grubu Bulgaristan – Kuzey Makedonya

B Grubu: Kıbrıs / Estonya – San Marino

3 Haziran Cuma

C Grubu Kazakistan / Moldova – Azerbaycan (1500/1945)

1. Grup Hırvatistan – Avusturya

1. Grup Fransa – Danimarka

A4 Grubu Belçika – Hollanda

A4 Grubu Polonya – Galler

C Grubu Slovakya-Beyaz Rusya

Grup D1 Letonya – Andorra

Grup D1 Lihtenştayn – Kazakistan / Moldova

4 Haziran Cumartesi

B Grubu İskoçya – Ermenistan (1400)

C Grubu Macaristan – İngiltere (1700)

C Grubu: Finlandiya – Bosna (1700)

Grup C1 Litvanya – Lüksemburg (1700)

C Grubu: İtalya – Almanya

B1 Grubu İrlanda – Ukrayna

B3 Grubu Karadağ – Romanya

Grup C1 Türkiye – Faroe Adaları

2. maç günü

5 Haziran Pazar

B Grubu: San Marino – Malta (1400/1700)

Grup C2 Estonya ve Kıbrıs – Kuzey İrlanda (1400/1700)

C4 Grubu Cebelitarık – Makedonya (1700)

A2 Grubu Çek Cumhuriyeti – İspanya

A2 Grubu Portekiz – İsviçre

B4 Grubu Sırbistan-Slovenya

Grup B4 İsveç – Norveç

Grup C2 Kosova – Yunanistan

C4 Grubu Bulgaristan – Gürcistan

6 Haziran Pazartesi

1. Grup Avusturya – Danimarka

1. Grup Hırvatistan – Fransa

A4 Grubu Belçika – Polonya

A4 Grubu Galler – Hollanda

READ  UEFA Euro 2020 parantez, program, canlı yayın: İtalya İspanya'yı penaltılarla yendi; İngiltere - Danimarka yarı finalde

B2 Grubu İzlanda – Arnavutluk

Grup B2 İsrail – Rusya

C Grubu: Beyaz Rusya – Azerbaycan

C Grubu – Slovakya – Kazakistan

Grup D1 Andorra – Kazakistan / Moldova

Grup D1 Letonya – Lihtenştayn

7 Haziran Salı

Grup B1 Ermenistan-İrlanda (1700)

C Grubu: Almanya – İngiltere

C Grubu 3 İtalya – Macaristan

Grup B1 İskoçya – Ukrayna

B3 Grubu Bosna-Romanya

Grup B3 Finlandiya – Karadağ

Grup C1 Faroe Adaları – Lüksemburg

Grup C1 Litvanya – Türkiye

3. tur

9 Haziran Perşembe

A2 Grubu Portekiz – Çek Cumhuriyeti

A2 Grubu İsviçre – İspanya

D Grubu: Norveç – Slovenya

B4 Grubu İsveç, Sırbistan

C2 Grubu Yunanistan – Kıbrıs / Estonya

Grup C2 Kosova – Kuzey İrlanda

C4 Grubu Cebelitarık – Bulgaristan

C4 Grubu Kuzey Makedonya – Gürcistan

Grup D2 Malta – Kıbrıs / Estonya

10 Haziran Cuma

A Grubu Kazakistan / Moldova – Letonya (1500/1945)

C Grubu: Azerbaycan – Slovakya (1700)

1. Grup Avusturya – Fransa

1. Grup Danimarka – Hırvatistan

A4 Grubu Hollanda – Polonya

A4 Grubu Galler – Belçika

B2 Grubu Arnavutluk – İsrail

B Grubu Rusya – İzlanda

Grup C3 Beyaz Rusya – Kazakistan

Grup D1 Andorra – Lihtenştayn

11 Haziran Cumartesi

Grup B3 Karadağ-Bosna (1400)

B1 Grubu İrlanda – İskoçya (1700)

Grup C1 Faroe Adaları – Litvanya (1700)

C Grubu: İngiltere – İtalya

C Grubu 3 Macaristan – Almanya

B1 Grubu Ukrayna – Ermenistan

B3 Grubu Romanya – Finlandiya

Grup C1 Lüksemburg – Türkiye

4. tur

12 Haziran Pazar

Grup C2 Kuzey İrlanda – Kıbrıs / Estonya (1400)

D Grubu: Norveç – İsveç (1700)

C Grubu: Gürcistan – Bulgaristan (1700)

C Grubu: Kuzey Makedonya – Cebelitarık (1700)

A2 Grubu İspanya – Çek Cumhuriyeti

READ  Hindi avı sırasında 800'den fazla kuş hasat edildi Spor Dalları

A2 Grubu İsviçre – Portekiz

B4 Grubu Slovenya – Sırbistan

C2 Grubu Yunanistan – Kosova

D2 Grubu Malta – San Marino

13 Haziran Pazartesi

C Grubu Kazakistan / Moldova – Slovakya (1500/1945)

C Grubu: Azerbaycan – Beyaz Rusya (1700)

1. Grup Danimarka – Avusturya

1. Grup Fransa – Hırvatistan

A4 Grubu Hollanda – Galler

A4 Grubu Polonya – Belçika

B2 Grubu İzlanda – İsrail

B Grubu Rusya – Arnavutluk

14 Haziran Salı

A Grubu Kazakistan / Moldova – Andora (1300/1945)

B Grubu: Ermenistan-İskoçya (1700)

C Grubu 3 İngiltere – Macaristan

C Grubu: Almanya – İtalya

B1 Grubu Ukrayna – İrlanda

B3 Grubu Bosna-Finlandiya

B3 Grubu Romanya – Karadağ

Grup C1 Lüksemburg – Faroe Adaları

Grup C1 Türkiye – Litvanya

Grup D1 Lihtenştayn – Letonya

5. tur

22 Eylül Perşembe

C Grubu Kazakistan / Moldova – Beyaz Rusya (1500/1945)

1. Grup Hırvatistan – Danimarka

1. Grup Fransa – Avusturya

A4 Grubu Belçika – Galler

A4 Grubu Polonya – Hollanda

Grup C1 Litvanya – Faroe Adaları

Grup C1 Türkiye – Lüksemburg

C Grubu Slovakya – Azerbaycan

Grup D1 Letonya – Kazakistan

Grup D1 Lihtenştayn – Andorra

23 Eylül Cuma

B Grubu: Ermenistan-Ukrayna (1700)

D Grubu: Gürcistan – Makedonya (1700)

C Grubu Almanya – Macaristan

C Grubu: İtalya – İngiltere

Grup B1 İskoçya – İrlanda

B3 Grubu Bosna-Karadağ

Grup B3 Finlandiya – Romanya

C4 Grubu Bulgaristan – Cebelitarık

Grup D2 Kıbrıs / Estonya – Malta

24 Eylül Cumartesi

B Grubu İzlanda-Rusya (1400)

D Grubu: Slovenya – Norveç (1700)

Grup C2 Kuzey İrlanda – Kosova (1700)

A2 Grubu Çek Cumhuriyeti – Portekiz

A2 Grubu İspanya – İsviçre

B2 Grubu İsrail – Arnavutluk

B4 Grubu Sırbistan-İsveç

READ  Larrain net bulmaya devam ediyor ve Kanada'nın ABD ile 1-1 berabere kalmasına yardım ediyor

C2 Grubu Kıbrıs / Estonya – Yunanistan

6. tur

25 Eylül Pazar

Grup D1 Andorra – Letonya (1400)

A Grubu Kazakistan / Moldova – Lihtenştayn (1400)

C Grubu: Azerbaycan – Kazakistan / Moldova (1700)

C Grubu: Belarus – Slovakya (1700)

1. Grup Avusturya – Hırvatistan

1. Grup Danimarka – Fransa

A4 Grubu Hollanda – Belçika

A4 Grubu Galler – Polonya

Grup C1 Faroe Adaları – Türkiye

Grup C1 Lüksemburg – Litvanya

26 Eylül Pazartesi

C Grubu: İngiltere – Almanya

3. Grup Macaristan – İtalya

B1 Grubu İrlanda – Ermenistan

B1 Grubu Ukrayna – İskoçya

Grup B3 Karadağ – Finlandiya

B3 Grubu Romanya-Bosna

Grup C4 Cebelitarık – Gürcistan

C4 Grubu Kuzey Makedonya – Bulgaristan

Grup D2 San Marino – Kıbrıs / Estonya

27 Eylül Salı

A2 Grubu Portekiz – İspanya

A2 Grubu İsviçre – Çek Cumhuriyeti

B2 Grubu Arnavutluk – İzlanda

B Grubu Rusya – İsrail

B4 Grubu Norveç – Sırbistan

Grup B4 İsveç – Slovenya

C2 Grubu Yunanistan – Kuzey İrlanda

Grup C2 Kosova – Kıbrıs / Estonya

Reuters.com’a ücretsiz sınırsız erişim elde etmek için şimdi kaydolun

Bengaluru’da Hritika Sharma tarafından yazıldı Kurgu Toby Davis tarafından

Kriterlerimiz: Thomson Reuters Güven İlkeleri.