Eylül 26, 2021

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

TV’de Spor: 5 Eylül 2021 Pazar

5 Eylül Pazar
(her zaman doğu)
Program değişebilir ve/veya elektrik kesintisi olabilir

araba yarışı
sabah 8
CBSSN – FIM Motokros: MX2, Afyonkarahisar, Türkiye
8:55
ESPN2 – Formula 1: Hollanda Grand Prix, Circuit Zandvoort, Kuzey Hollanda, Hollanda
sabah 9
CBSSN – FIM Motokros: MXGP, Afyonkarahisar, Türkiye
FS1 – NHRA: Elemeleri, Lucas Oil Raceway, Indianapolis (kaydedildi)
11 am
FS1 – NHRA: The Dodge // SRT NHRA Nationals, Lucas Oil Raceway, Indianapolis
13:00
CBSSN – Outlaws World: The Prarie Dirt Classic, Fairbury Speedway, Fairbury, Ill. (kayıtlı)
FOX – NHRA: The Dodge // SRT NHRA Nationals, Lucas Oil Raceway, Indianapolis
13:30
FS1 – NASCAR Camping World Series Trucks: The In It To Win It 200, Darlington Hipodromu, Darlington, Güney Carolina
akşam 6
NBCSN Cup Serisi – NASCAR: The Cook Out Southern 500, Darlington Hipodromu, Darlington, Güney Carolina
boks
akşam 6
FS1 – PBC Dövüş Gecesi: Kyrone Davis vs.Martez McGregor (Süper Orta Sıklet), Minneapolis
akşam 8
FOX – PBC Dövüş Gecesi: Jesus Ramos Jr. vs.Brian Mendoza (Süper Welterweight), Minneapolis
CFL Futbol
akşam 6
ESPNEWS – Winnipeg, Saskatchewan
çim hokeyi koleji
öğlen 12
ACCN – Tucson, Virginia Tech’de
öğleden sonra 2
ACCN – Duke’deki Maryland
kolej futbolu
15:00
ESPN2 – Jackson St – Florida A&M, Miami
16:00
NFLN – Tennessee Caddesi’ndeki Grambling Caddesi, Canton, Ohio
akşam 7
ESPNU – Tuskegee, Montgomery, Ala’nın karşısında Fort Valley Caddesi.
AKŞAM 7:30
ABC – Florida Caddesi’ndeki Notre Dame
Futbol Koleji (kadınlar)
öğleden sonra 2
PAC-12N – CS Northridge – Arizona, Tempe, Arizona.
17:00
PAC-12N – Arizona Caddesi’ndeki LSU
Üniversite voleybolu (kadınlar)
öğleden sonra 2
ESPNU – Florida’da Minnesota
Bisikletçilik
1 am (Pzt)
NBCSN – İspanya’ya Dönüş: 21. Aşama, Solo Deneme, Padron’dan Santiago de Compostela’ya, 21 mil (kaydedildi)
golf
sabah 4
GOLF – EPGA Turu: İtalya Açık, Üçüncü Tur, Marco Simone GC, Roma (kaydedildi)
sabah 7
GOLF – LPGA Turu: Solheim Kupası, 2. Gün, ABD – Avrupa, Inverness FC, Toledo, Ohio
öğlen 12
Tour Golf – PGA: Şampiyona Turu, Final Turu, East Lake Golf Sahası, Atlanta
NBC – LPGA Turu: Solheim Kupası, 2. Gün, ABD – Avrupa, Inverness FC, Toledo, Ohio
13:30
GOLF – LPGA Turu: Solheim Kupası, 2. Gün, ABD – Avrupa, Inverness FC, Toledo, Ohio
NBC-PGA Turu: Şampiyona Turu, Final Turu, East Lake Golf Sahası, Atlanta
akşam 7
Round Golf – Korn Ferry: Korn Ferry Tour Championship, Final Round, Victoria National Golf Club, Newburgh, Indiana (Kayıtlı)
03:00 (Pzt)
GOLF – EPGA Turu: İtalya Açık, Final Turu, Marco Simone GC, Roma (kaydedildi)
At yarışı
öğleden sonra 12:30
FS2 – NYRA: Saratoga Canlı
lakros (erkek)
11 am
NBCSN – PLL Playoffları: Atlas LC vs. Atlas LC Kaos LC, Yarı Finaller, Philadelphia
13:30
NBCSN – PLL Playoffları: Whipsnakes LC vs. Waterdogs LC, Yarı Finaller, Philadelphia
MLB Beyzbol
13:00
NESN – Boston’daki Cleveland
16:00
MLBN – San Diego’da Houston veya Arizona’da Seattle
akşam 7
ESPN – San Francisco’daki LA Dodgers
felç
sabah 7
NBCSN – 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları: Kapanış Töreni, Tokyo
Futbol (erkekler)
11:50
ESPN2 – FIFA Dünya Kupası Elemeleri: İngiltere – Andorra, Londra
akşam 7
CBSSN – FIFA Dünya Kupası Elemeleri: Kosta Rika – Meksika, San Jose, Kosta Rika
akşam 8
FS1 – FIFA Dünya Kupası Elemeleri: ABD – Kanada, Nashville, Tenn.
Futbol (kadınlar)
sabah 9
NBCSN – FASL: Chelsea – Arsenal (kayıtlı)
16:00
CBS – NWSL: Houston, Orlando’da
yumuşak top
öğleden sonra 2
CBSSN – Sınırsız Sporcular: Piper Takımı vs. Piper Takım Osterman, Rosemont, Ill.
Öğleden sonra 6.30
FS2 – Sınırsız Sporcu: Team Vidales vs. Team Jaquish, Rosemont, Ill.
Tenis
11 am
ESPN – ATP / WTA: ABD Açık, Son 16, Flushing, New York
akşam 7
ESPN2 – ATP / WTA: ABD Açık, Son 16, Flushing, New York
WNBA BASKETBOL
15:00
ABC – Chicago’da Las Vegas
16:00
CBSSN – Dallas’ta Atlanta


Şifrenizi sıfırlamak için aşağıdaki formu kullanın. E-postayı hesabınıza gönderdiğinizde, sıfırlama kodunu içeren bir e-posta göndereceğiz.

” önceki