Ekim 18, 2021

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

Texas Panhandle Lisesi Futbol Sıralaması: Beşinci Hafta

tutumlar

Bölge 2-5A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. Cip 4-1 1-0

2. Sarı Yüksek 4-1 1-0

3. Lubbock Monterrey 3-2 1-0

4. Lubbock Coronado 1-3 0-0

5. Palo Duro 4-1 0-1

6. Caproc 1-4 0-1

7. Lubbock Yüksek 1-4 0-1

Geçen haftanın maçları:

Tascosa 47, Palo d’Oro 6; Amarillo Merhaba 34, Caproc 3; Lubbock Monterey 62, Lubbock Merhaba 7

Bölge 3-5A Bölüm II

Takım kayıt alanı

1. Wichita Falls Binici 5-0 0-0

2. Lubbock Cooper 4-1 0-0

3. Randall 3-2 0-0

4. Abilene Willie 2-3 0-0

5. Düz Görünüm 1-4 0-0

6. Wichita Şelalesi 1-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Randall 38, Dumas 19; Wichita Falls Rider 33, Hobbs (New Mexico) 13; Lubbock Cooper 55, El Paso Hanks 10; Abilene Willie 49, Brownwood 21; Hereford 34, Düz Görünüm 28; Iowa Park 24, Wichita Şelalesi Yüksek 15

Bölge 3-4A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. Kanyon 4-1 0-0

2. Bamba 4-1 0-0

3. Hereford 3-2 0-0

4. Dumas 2-2 0-0

Geçen haftanın maçları:

Kanyon 38, Midland Greenwood 19; Bamba 53, Levelland 6; Randall 38, Dumas 19;

Bölge 2-4A Bölüm İki

Takım kayıt alanı

1. Lubbock Estacado 2-3 0-0

2. Seminole 2-3 0-0

3. Periton 1-4 0-0

4. Burger 1-4 0-0

5. Düzlük 1-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Andrews 14, Lubbock Estacado 7; Bushland 31, Perryton 6; Dalhart 31, Burger 18; Bamba 53, Levelland 6; Seminole 51, Molcho 35

Bölge 2-3A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. Littlefield 3-2 0-0

2. Çalılık 3-2 0-0

3. Nehir Yolu 3-2 0-0

4. Katır 2-3 0-0

5. Dalhart 1-4 0-0

READ  İngiltere - İtalya maçı canlı nasıl izlenir على

Geçen haftanın maçları:

Abernathy 35, Littlefield 20; Seminole 51, Molcho 35; Nehir Yolu 41, Sanford Frit 13; Bushland 31, Perryton 6; Dalhart 31, Burger 18

Bölge 3-3A Bölüm II

Takım kayıt alanı

1. Freona 5-0 1-0

2. Çocuk 4-0 1-0

3. Tulia 4-1 1-0

4. Kanadalı 3-1 0-0

5. Mızrakçı 3-2 0-1

6. Dimitt 2-3 0-1

7. Yayla Parkı 0-5 0-1

Geçen haftanın maçları:

Freona 62, Demet 0; Çocuk 42, Spearman 16; Tolia 70, Yayla Parkı 0

Bölge 1-2A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. Elveda 4-1 0-0

2. Olton 3-1 0-0

3. Sanford Fritleri 1-4 0-0

4. Rahatla 0-4 0-0

5. Batı Teksas Yüksek 0-4 0-0

6. Erkek Çiftliği 0-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Gün Batımı 13, Farwell 7 (6 OT); Olton 33, Hale Center 12; Nehir Yolu 41, Sanford Frit 13; Stratford 34, Panhandle 14

Bölge 2A-2A Bölüm İki

Takım kayıt alanı

1. Robsville Robbs 4-0 0-0

2. Yeni ev 3-2 0-0

3. Sığır eti 1-4 0-0

4. Smyer 0-5 0-0

5. Sudan 0-5 0-0

Geçen haftanın maçları:

Ropesville Halatlar 35, Tahoka 8; Roscoe 44, Yeni Ev 12; Vega 62, Bovina 13; göz kırp 32, Smyer 20; Crosbyton 26 Sudan 20

Bölge 3-2A Bölüm II

Takım kayıt alanı

Benimki 4-0 0-0

2. Stratford 4-1 0-0

3. Vega 4-1 0-0

4. Güneş Işını 3-2 0-0

5. Poker 1-3 0-0

Geçen haftanın maçları:

Gruver 35, Shamrock 15; Stratford 34, Panhandle 14; Vega 62, Bovina 13; Sunray 42, Wheeler 28; Kitapçı 22, Memphis 7

Bölge 4-2A Bölüm İki

Takım kayıt alanı

1. Clarendon 5-0 0-0

READ  Türkiye Grand Prix'si: Red Bull ve AlphaTauri, İstanbul'da Honda spesiyalleriyle mücadele ediyor

2. Yonca 4-1 0-0

3. Tekerlekli 3-2 0-0

4. Wellington 2-2 0-0

5. Memphis 1-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Clarendon 49, Kvana 27; Gruver 35, Shamrock 15; Sunray 42, Wheeler 28; Wellington 44, Jacksboro 12; Kitapçı 22, Memphis 7

Bölge 1-1A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. McLean 4-1 0-0

2. Mutlu 3-2 0-0

3. Türkiye Vadisi 3-2 0-0

4. Claude 2-3 0-0

5. Beyaz geyik 1-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Claude 54, Darozet 2; Sterling Şehri 58, Mutlu 8; Damat 84, Maclean 50; Nasıra 30, Türkiye Vadisi 28; Springlake Earth 47, Beyaz Geyik 0

Bölge 2-1A Bölüm I

Takım kayıt alanı

1. Bahar Gölü-Dünya 4-1 0-0

2. Nasıra 3-2 0-0

3. Chris 1-3 0-0

4. Lorenzo 0-4 0-0

5. Petersburg 0-5 0-0

Geçen haftanın maçları:

Springlake-Earth 47, Beyaz Geyik 0; Nasıra 30, Türkiye Vadisi 28; Motley County 60, Chris 8; Kum 53, Lorenzo 8; Gayton 36, Petersburg 15

Bölge 1-1A Bölüm II

Takım kayıt alanı

1. Follet 5-0 0-0

2. Kafa vuruşu 5-0 0-0

3. Miami 2-3 0-0

4. Kollar 0-3 0-0

5. Daroset 0-5 0-0

Geçen haftanın maçları:

Follett 38, Paducah 29; Miami 81, Silverton 31; Claude 54, Darozet 2; Headley 72, Lasbody 40

Bölge 2-1A Bölüm İki

Takım kayıt alanı

1. Vahşi Dorado 4-1 1-0

2. Damat 3-2 0-0

3. Silverton 2-3 0-0

4. Hart 0-5 0-1

Geçen haftanın maçları:

Miami 81, Silverton 31; Wildorado 38, Amherst 9; Damat 84, Maclean 50; Hava Durumu 52, Hart 0

Bölge 3-1A Bölüm II

Takım kayıt alanı

1. Anton 5-0 0-0

2. Hava Durumu 3-1 0-0

READ  Deepak Bunya, dirsek sakatlığı nedeniyle Polonya Açık'tan çekildi إصابة

3. Amherst 2-2 0-0

4. Pamuk Merkezi 1-3 0-0

5. Vücut 1-4 0-0

Geçen haftanın maçları:

Headley 72, Lasbody 40; Anton 83, Beyaz Yüz 37; Wildorado 38, Amherst 9; ilmek 80, pamuklu merkez 34;