tutumlar
Bölge 2-5A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. Cip 4-1 1-0
2. Sarı Yüksek 4-1 1-0
3. Lubbock Monterrey 3-2 1-0
4. Lubbock Coronado 1-3 0-0
5. Palo Duro 4-1 0-1
6. Caproc 1-4 0-1
7. Lubbock Yüksek 1-4 0-1
Geçen haftanın maçları:
Tascosa 47, Palo d’Oro 6; Amarillo Merhaba 34, Caproc 3; Lubbock Monterey 62, Lubbock Merhaba 7
Bölge 3-5A Bölüm II
Takım kayıt alanı
1. Wichita Falls Binici 5-0 0-0
2. Lubbock Cooper 4-1 0-0
3. Randall 3-2 0-0
4. Abilene Willie 2-3 0-0
5. Düz Görünüm 1-4 0-0
6. Wichita Şelalesi 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Randall 38, Dumas 19; Wichita Falls Rider 33, Hobbs (New Mexico) 13; Lubbock Cooper 55, El Paso Hanks 10; Abilene Willie 49, Brownwood 21; Hereford 34, Düz Görünüm 28; Iowa Park 24, Wichita Şelalesi Yüksek 15
Bölge 3-4A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. Kanyon 4-1 0-0
2. Bamba 4-1 0-0
3. Hereford 3-2 0-0
4. Dumas 2-2 0-0
Geçen haftanın maçları:
Kanyon 38, Midland Greenwood 19; Bamba 53, Levelland 6; Randall 38, Dumas 19;
Bölge 2-4A Bölüm İki
Takım kayıt alanı
1. Lubbock Estacado 2-3 0-0
2. Seminole 2-3 0-0
3. Periton 1-4 0-0
4. Burger 1-4 0-0
5. Düzlük 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Andrews 14, Lubbock Estacado 7; Bushland 31, Perryton 6; Dalhart 31, Burger 18; Bamba 53, Levelland 6; Seminole 51, Molcho 35
Bölge 2-3A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. Littlefield 3-2 0-0
2. Çalılık 3-2 0-0
3. Nehir Yolu 3-2 0-0
4. Katır 2-3 0-0
5. Dalhart 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Abernathy 35, Littlefield 20; Seminole 51, Molcho 35; Nehir Yolu 41, Sanford Frit 13; Bushland 31, Perryton 6; Dalhart 31, Burger 18
Bölge 3-3A Bölüm II
Takım kayıt alanı
1. Freona 5-0 1-0
2. Çocuk 4-0 1-0
3. Tulia 4-1 1-0
4. Kanadalı 3-1 0-0
5. Mızrakçı 3-2 0-1
6. Dimitt 2-3 0-1
7. Yayla Parkı 0-5 0-1
Geçen haftanın maçları:
Freona 62, Demet 0; Çocuk 42, Spearman 16; Tolia 70, Yayla Parkı 0
Bölge 1-2A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. Elveda 4-1 0-0
2. Olton 3-1 0-0
3. Sanford Fritleri 1-4 0-0
4. Rahatla 0-4 0-0
5. Batı Teksas Yüksek 0-4 0-0
6. Erkek Çiftliği 0-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Gün Batımı 13, Farwell 7 (6 OT); Olton 33, Hale Center 12; Nehir Yolu 41, Sanford Frit 13; Stratford 34, Panhandle 14
Bölge 2A-2A Bölüm İki
Takım kayıt alanı
1. Robsville Robbs 4-0 0-0
2. Yeni ev 3-2 0-0
3. Sığır eti 1-4 0-0
4. Smyer 0-5 0-0
5. Sudan 0-5 0-0
Geçen haftanın maçları:
Ropesville Halatlar 35, Tahoka 8; Roscoe 44, Yeni Ev 12; Vega 62, Bovina 13; göz kırp 32, Smyer 20; Crosbyton 26 Sudan 20
Bölge 3-2A Bölüm II
Takım kayıt alanı
Benimki 4-0 0-0
2. Stratford 4-1 0-0
3. Vega 4-1 0-0
4. Güneş Işını 3-2 0-0
5. Poker 1-3 0-0
Geçen haftanın maçları:
Gruver 35, Shamrock 15; Stratford 34, Panhandle 14; Vega 62, Bovina 13; Sunray 42, Wheeler 28; Kitapçı 22, Memphis 7
Bölge 4-2A Bölüm İki
Takım kayıt alanı
1. Clarendon 5-0 0-0
2. Yonca 4-1 0-0
3. Tekerlekli 3-2 0-0
4. Wellington 2-2 0-0
5. Memphis 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Clarendon 49, Kvana 27; Gruver 35, Shamrock 15; Sunray 42, Wheeler 28; Wellington 44, Jacksboro 12; Kitapçı 22, Memphis 7
Bölge 1-1A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. McLean 4-1 0-0
2. Mutlu 3-2 0-0
3. Türkiye Vadisi 3-2 0-0
4. Claude 2-3 0-0
5. Beyaz geyik 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Claude 54, Darozet 2; Sterling Şehri 58, Mutlu 8; Damat 84, Maclean 50; Nasıra 30, Türkiye Vadisi 28; Springlake Earth 47, Beyaz Geyik 0
Bölge 2-1A Bölüm I
Takım kayıt alanı
1. Bahar Gölü-Dünya 4-1 0-0
2. Nasıra 3-2 0-0
3. Chris 1-3 0-0
4. Lorenzo 0-4 0-0
5. Petersburg 0-5 0-0
Geçen haftanın maçları:
Springlake-Earth 47, Beyaz Geyik 0; Nasıra 30, Türkiye Vadisi 28; Motley County 60, Chris 8; Kum 53, Lorenzo 8; Gayton 36, Petersburg 15
Bölge 1-1A Bölüm II
Takım kayıt alanı
1. Follet 5-0 0-0
2. Kafa vuruşu 5-0 0-0
3. Miami 2-3 0-0
4. Kollar 0-3 0-0
5. Daroset 0-5 0-0
Geçen haftanın maçları:
Follett 38, Paducah 29; Miami 81, Silverton 31; Claude 54, Darozet 2; Headley 72, Lasbody 40
Bölge 2-1A Bölüm İki
Takım kayıt alanı
1. Vahşi Dorado 4-1 1-0
2. Damat 3-2 0-0
3. Silverton 2-3 0-0
4. Hart 0-5 0-1
Geçen haftanın maçları:
Miami 81, Silverton 31; Wildorado 38, Amherst 9; Damat 84, Maclean 50; Hava Durumu 52, Hart 0
Bölge 3-1A Bölüm II
Takım kayıt alanı
1. Anton 5-0 0-0
2. Hava Durumu 3-1 0-0
3. Amherst 2-2 0-0
4. Pamuk Merkezi 1-3 0-0
5. Vücut 1-4 0-0
Geçen haftanın maçları:
Headley 72, Lasbody 40; Anton 83, Beyaz Yüz 37; Wildorado 38, Amherst 9; ilmek 80, pamuklu merkez 34;
Editörün Notu: Boşluk nedeniyle, eyalet çapındaki sonuçlar www.amarillo.com/sports adresinde bulunabilir.
“Zombi müjdecisi. Dost müzik uzmanı. Hırslı girişimci. Emekli. Tutkulu kaşif.”
More Stories
60. Venedik Bienali’nde Türkiye’yi Gülsun Karamstava temsil edecek
Türkiye yeni borç verme kurallarıyla kredi patlamasını bastırıyor
Son yemek sonuçları – Bundaberg Now