Mayıs 29, 2022

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

Poulter, 2022 VNL Amerikan Voleybol Oyuncuları Listesine seçildi

Colorado Springs, Colorado – Eski Illinois voleybol altın madalyalı Jordyn Poulter, 2022 VNL Voleybol Milletler Ligi (VNL) için 25 kişilik ABD Milli Takımı kadrosuna seçildi.

ABD, üç kez VNL unvan savunucusu olmasının yanı sıra 2020 Olimpiyat altın madalyası ve dünyanın 1 numaralı takımıdır.

Poulter, 2021’de VNL Şampiyonasında son raundu kazanan gruptan dönen listedeki sekiz oyuncudan biri ve o yaz Tokyo’daki Olimpiyat Oyunlarında altın madalyayı aldı.

Her hafta seyahat kadrosu için 25 kişilik bir listeden on dört oyuncu seçilecektir. ABD Kadınlar VNL’nin ilk ön turu, 31 Mayıs – 5 Haziran tarihleri ​​arasında La Bossier City’deki Brookshire Grocery Arena’da yapılacak.

Filipinler, Quezon City ve Kanada Calgary’de ön turları oynamaya devam edecekler. Finaller 13-17 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılacak.

Kadın milli takımının baş antrenörü olarak 10. yılında Karsh Kiraly, yardımcı antrenör olarak görev yapan eski Illini yıldızı Irene Vertu ile birlikte takıma liderlik edecek, Tama Miyashiro ve 2018’de Illini’nin voleybol asistanlığını yapan Alfie Rift ve 2019 sezonları.

Daha fazla Fighting Illini voleybol haberi için FightingIllini.com’u takip etmeye devam edin ve IlliniVBall’ı sosyal medyada takip edin: heyecan | Instagram | Facebook.

ABD Kadın Milli Takımı VNL 2022 kadrosu
# – isim (pozisyon, boy, memleket, kolej)

1 – Misha Hancock (S, 5-11, Edmond, Okla., Penn State Üniv.)
2 – Jordan Poulter (s., 6-2, Aurora, Colorado, Illinois Üniversitesi)
3 – Catherine Plummer (Ohio, 6-6, Aliso Viejo, California, Stanford Üniversitesi)
4 – Justin Wong-Orantes (Sol, 5-6, Cypress, CA, Nebraska Üniversitesi)
5- Morgan Hintz (sol, 5-9, Lakeside Park, Kentucky, Stanford Üniversitesi)
6- Tori Dixon (ortada, 6-3, Burnsville, MN, Minnesota Üniversitesi)
7- Lauren Carlini (B6-2, Aurora, Illinois, Wisconsin Üniversitesi)
8 – Hannah Tapp (M, 6-3, Stewartville, Minn., Minnesota Üniversitesi)
9- Maddie Kingdon Richell (Ohio, 6-1, Phoenix, Arizona, Arizona Üniversitesi)
10- Briony Butler (MB, 6-4, Kendleton, Texas, University of Texas)
11- Annie Drews (karşı, 6-4, Elkhart, Indiana, Purdue Üniversitesi)
12- Jordan Thompson (6-4 karşısında, Edina, MN, University of Cincinnati)
13- Sarah Wellheit Parsons (Ohio, 6-2, Eden Prairie, Minnesota, Minnesota Üniversitesi)
15- Haley Washington (Central, 6-3, Colorado Springs, Colorado, Pennsylvania Eyalet Üniversitesi)
16- Dana Ritke (MB, 6-8, Riverside, Illinois, Wisconsin Üniversitesi)
17- Danny Drews (Ohio, 6-0, Sandy, Utah, Utah Üniversitesi)
18- Kara Bagima (Ohio, 6-2, Linden, Washington, Washington Üniversitesi)
19- Gina Gray (B 6-1, Shawnee, Cannes, Stanford Üniversitesi)
20- Daniel Coutinho (6-4 için, Indianapolis, Indiana, Purdue Üniversitesi)
22- Kendall White (L., 5-5, Zionsville, Indiana, Pensilvanya)
23- Kelsey Robinson (Ohio, 6-2, Manhattan Beach, CA, Nebraska Üniversitesi)
24- Chiaka Ogbogo (Orta Doğu 6-2 Coppel, Texas State University of Texas)
30- Ali Franti (Ohio 6-1 Spring Grove Illinois, Pensilvanya Eyaleti)
31- Anna Stevenson (MB, 6-2, Laurens SC, Louisville Üniversitesi)
33- Nia Reed (6-1, Fort Lee, NJ, PA için)

READ  NASCAR mekanı 2022, Kar yarışında ilk Türkiye Günü'ne ev sahipliği yaptı

Koç: Karish Kiraly
Yardımcı antrenörler: Irene’in Eminence, Tama Miyashiro, Alfie Rift
Performans Analisti: Brian Hurler
Fiziksel terapist/atletizm antrenörü: Kara Keynes
Takım Doktoru: Christopher Lee
Danışman antrenör: Yani Enquist
Takım menajeri: Koli Pawlikowski
Spor Beslenme Uzmanı: Shauna Heiglin
Güç ve Kondisyon Antrenörü: Brandon Orak

2022 ABD Kadınlar VNL Programı (Tüm zamanlar PDT)
1. Hafta – Bossier City, Los Angeles.
31 Mayıs Salı
18:00 ABD saati vs Dominik Cumhuriyeti

3 Haziran Cuma
18.00 ABD saati vs Kanada

4 Haziran Cumartesi
18.00 ABD saati vs Brezilya

5 Haziran Pazar
13:00 Japonya vs ABD

İkinci Hafta – Quezon City, Filipinler
15 Haziran Çarşamba
12:00 ABD vs Bulgaristan

16 Haziran Perşembe
20.00 ABD saati – Polonya

18 Haziran Cumartesi
04:00 ABD – Çin

19 Haziran Pazar
12:00 ABD – Tayland

3. Hafta – Calgary, Kanada
29 Haziran Çarşamba
19.00 ABD – Belçika

30 Haziran Perşembe
19.00 ABD vs Sırbistan

2 Temmuz Cumartesi
13:00 ABD – Türkiye

4 Temmuz Pazar
13:00 ABD – Almanya

Finaller: 13-17 Temmuz Ankara, Türkiye