Eylül 23, 2021

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

Bledisloe III: Nasıl izlenir, farklar ve daha fazlası | En son ragbi haberleri

Wallabies, Bledisloe’nin Perth’deki üçüncü ve son Testinde intikam meselesini ve kupayı Yeni Zelanda’da kalakalmak isteyecektir.

Ian Foster’ın tarafı, seriyi bitirmek için ikinci Testte Eden Park Cauldron’da 57-22 galibiyetle ayrıldı.

eToro Rugby Şampiyonası için biletlerinizi almak için buraya tıklayın

İlk hatalı başlangıçtan sonra, Wallabies 5 Eylül’de Pazar günü öğle saatlerinde All Blacks’i Optus Stadyumu’na davet etti ve hesaplaşmada büyük bir kalabalık bekleniyor.

Karşılaşma aynı zamanda ragbi turnuvasının ikinci turunu da heyecanla Queensland’e doğru yola çıkaracak.

Üçüncü Bledisloe Kupası hakkında bilmeniz gereken her şey burada

Wallabies, 5 Eylül Pazar günü Perth, Optus Stadyumu’nda Yeni Zelanda’ya karşı üçüncü Bledisloe Kupası maçını oynayacak.

Final, ilk iki maçın Eden Park’ta oynanmasından sonra üç maç olacak.

Bledisloe Kupası Serisi, 9Gem’de Nine Network üzerinden Ücretsiz TV’de gösterilecek.

Wallabies ve All Blacks arasındaki üçüncü seçme, Pazar öğleden sonra 15:30’dan itibaren Doğu Eyaletlerinde 9Gem’de canlı olacak.

Bu arada, biletleri kaçıracak kadar şanssız olanlar için Perth’de Kanal 9’da canlı yayınlanacak.

Gişe rekorları kıran film ayrıca reklamsız, canlı ve isteğe bağlı olacak ve Stan Sport’ta genişletilmiş kapsama alanı olacak.

Bledisloe’nin Wallabies ve All Blacks arasındaki üçüncü maçı Perth’de 16:05 AEST (yerel saatle 14:05) başlayacak.

Kapsama saat 15:30’dan itibaren 9Gem’de başlayacak

Bu arada, yayınlar reklamsız olacak ve Stan Sport’ta maç boyunca devam edecek.

Yayıncıların tam listesi için aşağıdaki listeye göz atın:

Yeni Zelanda: Gökyüzü sporları

Güney Afrika / Afrika ve komşu adalar: süper spor

Arjantin / Güney Amerika / Kuzey Amerika: ESPN

Amerika Birleşik Devletleri: Flusport’lar

Kanada: TSN

Birleşik Krallık ve İrlanda (İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Kanal Adaları, Man Adası): Gökyüzü İngiltere

Fransa / Andorra / Monako / Lüksemburg: Kanal +

READ  Kanarya yanardağı: Yüzlerce turist feribotla Tenerife'ye tahliye edildi

Japonya: Vay

Pasifik: Digicel

İtalya, Vatikan Şehri, San Marino, Kanton Ticino, İsviçre: Gökyüzü İtalya

İspanya / Andora: telefon

Bangladeş, Butan, Brunei, Burma (Myanmar), Kamboçya, Mikronezya Federal Devletleri, Hong Kong, Endonezya, Kiribati, Kırgızistan, Laos, Makao, Malezya, Maldivler, Mariana, Marshall Adaları, Moğolistan, Nepal, Kuzey Mariana, Kuzey Kore, Pakistan, Palau, Filipinler, Singapur, Güney Kore, Tacikistan, Tayvan (Çin Cumhuriyeti), Tayland, Doğu Timor, Vietnam: Premier Spor

Rugby Australia, ragbi turnuva programında bir dizi değişikliği onayladı ve maçlar Queensland’e gitti.

Ragbi turnuvasında Brisbane, Gold Coast ve Townsville’de olmak üzere bölge genelinde dört çift başlı maç yer alacak.

Yeni tablo şu şekilde:

2021 Rugby Şampiyonası maçları

* Aksi belirtilmedikçe tüm zamanlar AEST’dir.

İlk tur

14 Ağustos Cumartesi: Eden Park, Auckland’da Yeni Zelanda 57 vs Avustralya 22

14 Ağustos Cumartesi: Güney Afrika 32 – Arjantin 12, Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth

ikinci tur

21 Ağustos Cumartesi: Arjantin 10 – Güney Afrika 29, Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth

5 Eylül Pazar: Avustralya – Yeni Zelanda Optus Stadyumu, Perth (16:00) *

üçüncü tur

12 Eylül Pazar: Yeni Zelanda-Arjantin Cbus Super Stadium, Gold Coast’ta (17:05)

12 Eylül Pazar: Güney Afrika-Avustralya Cbus Super Stadium, Gold Coast’ta (20:05)

dördüncü tur

18 Eylül Cumartesi: Brisbane, Suncorp Stadyumu’nda Avustralya – Güney Afrika (17:05)

18 Eylül Cumartesi: Arjantin-Yeni Zelanda, Brisbane, Suncorp Stadyumu’nda (20:05)

5. tur

25 Eylül Cumartesi: Townsville, Queensland Country Bank Stadyumu’nda Yeni Zelanda-Güney Afrika (17:05)

25 Eylül Cumartesi: Townsville, Queensland Country Bank Stadyumu’nda Avustralya-Arjantin (20:05)

6. Tur (ADST)

2 Ekim Cumartesi: Arjantin-Avustralya Cbus Super Stadium, Gold Coast’ta (17:05)

2 Ekim Cumartesi: Yeni Zelanda-Güney Afrika, Cbus Super Stadium, Gold Coast’ta (20:05)

READ  Yeni Zelanda, herhangi bir suçla itham edilmeyecek kişileri süresiz olarak alıkoyuyor. Bu nefret dolu

* Üçüncü Bledisloe Kupası maçı olarak iki katına çıkar

Bledisloe’nin Avustralya’da 5 Eylül’de Perth’te oynanacak üçüncü ve tek maçı için biletler hâlâ mevcut.

Maçın bir hafta ertelenmesiyle birlikte daha önce tükenen bu film için sınırlı sayıda bilet satışta.

Üçüncü test için bilet satın almak için buraya tıklayın

Duvarlar (1-15): James Slipper, Selling, Alan Alalalatoa, Darcy Swain, Matt Phillip, Lachey Swinton, Michael Hooper (ş) Rob Valletini, Tate McDermott, Noah Lolisio, Marika Corbett, Samu Kerifi, Lyn Eketaw, Andrew Killaway, Tom Banks

koruyucular: Lachlan Lonergan, Scott Seo, Taniela Topo, Isaac Rhoda, Pete Samo, Nick White, Rhys Hodge, Jordan Pattaya

Wallabies için tüm takım haberlerinizi görmek için buraya tıklayın

Yeni Zelanda (1-15): George Bauer, Cody Taylor, Nebo Laulala, Brody Ritalik, Scott Barrett, Akira Ewan, Dalton Babali, Ardi Savia (ş), Brad Weber, Bowden Barrett, Rico Ewan, David Haveli, Anton Linert Brown, Will Jordan, Jordi Barrett

koruyucular:Samisoni Taukei’aho, Karl Tu’inukuafe, Angus Ta’avao, Tupou Vaa’i, Ethan Blackadder, TJ Perenara, Damian McKenzie, George Bridge

All Blacks için tüm takım haberlerinizi görmek için buraya tıklayın