Ocak 25, 2022

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

Berlin Film Festivali Dizi, Jill & Co-Pro Market’i Açıkladı – Son Tarih

Bu yılki Berlin Uluslararası Film Festivali için program duyuruları, bugün açıklanan Dizi ve Nesil dizilerinin yanı sıra ortak yapım pazar listesiyle devam ediyor. Adres listeleri için aşağı kaydırın.

Festivalin giderek daha fazla öne çıkan bir parçası haline gelen Berlinale grubu, yine birbirinden güzel isimlerle övünüyor.

Amazon Prime Video’nun Arjantin dizisi Berlin’de prömiyer yapacak sigaraVe talihsiz casusİsveç gösterisi şehvet HBO Max serisinden Sky UK Yükseklikve Danimarkalı Schervig rengini görüntüleyin vardiyayerel yayın istasyonu TV2’den geliyor.

Gençlik odaklı sinemaya yer veren The Generation dizisi bu yıl 14 film içeriyor. Seçim, uzun zamandır Marianne Redpath’in son nesil başkanını temsil ediyor.

Başka yerlerde, Avrupa film pazarı, bu yıl neredeyse endüstrinin geri kalanı gibi gerçekleşecek olan ortak yapım pazarı için başlıkları onayladı.

Berlinale bu yıl 10-20 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşecek, ancak bu haftanın başlarında açıklandığı gibi, tüm başlıkları 10-16 Şubat tarihlerinde, 16 Şubat’ta gerçekleşecek ödüllerle birlikte, yoğun bir zaman çerçevesinde sergileyecek. Kalan dört gün ise yarışma programlarına ayrılacak.

Bu arada, EFM çevrimiçi oldu. Seyahate izin veriliyor, bu yıl festivalde sağlıklı bir dizi uluslararası basın bekleniyor, sunumlar ve basın toplantıları çevrimiçi olarak mevcut değil. Bu arada endüstri, bu yıl Almanya’nın başkentine gezi yapıp yapmama konusunda karışık durumda.

Berlinale Serisi 2022:

Yossi, Tövbe Edici Casus (Yossi, Tövbe Edici Casus)
Arjantin
Yaratıcı: Daniel Borman
Oyuncu: Daniel Borman
Yönetmenler: Daniel Bormann, Sebastian Borenstein
Natalia Oreiro, Gustavo Bassani, Mercedes Moran, Alejandro Oada, Carla Quevedo, Minerva Casero ile
Sunucu: Amazon Prime Videosu
3/8 döngü
Dünya galası

şehvet
İsveç
Yazar: Frans Milesek Weklund Ortak yazarlar: Usa Calmer, Julia Dauphinus, Sophia Helen, Anja Lundqvist
Yönetmen: Ella Limhagen
Sophia Helen, Anya Lundqvist, Julia Duvinius ve Elaine Klinga ile
Spiker: HBO Max
4/8 bölüm
Dünya galası

şüphe
Çek Cumhuriyeti ve Fransa
Oyuncu: Stepan Holik
Yönetmen: Michel Blachko
Clara Melishkova, Denisa Barsova, Miroslav Hanosz, Ivan Trojan ve Milena Steinmaslova ile
Yayıncılar: Çek TV, ARTE
2/4 yüzük
uluslararası prömiyer

Yükseklik
İngiltere
Yazan: Pete McGeeji, Charlotte Wolff
Yönetmenler: Ed Lilly, Thora Helmarsdottir, Paul Walker, Karl Tibbets
Clara Ruggard, Matthew McNulty, Emily Taffeh, Nicholas Gilves, Sully McLeod, Nanda Neurorer ile
spiker: cennet
2/8 bölüm
Dünya galası

en dönüşüm
Danimarka
Yaratıcı: Lone Schervig
Genişlik: Schervig rengi
Yönetmenler: Soren Paley, Ole Christian Madsen, Lon Scherwig
Sophie Grabol, Pall Sefer Hagen, Marianna Jankovic, Sarah Hegwirt Detlevsen, Afshin Firouzzi, Matthias Nordqvist ile
Spiker: TV2
2/8 bölüm
Dünya galası

READ  Louisville Şefi Jackie Joseph "Amerika'nın En İyi Fırıncısı" nda yer aldı.

siyah kum
İzlanda
Yaratıcılar: Aldis MA Hamilton, Ragnar Johnson, Baldvin Z, Andre Otterson
Yönetmen: Baldwin Z
Aldís Amah Hamilton, r Tulinius, Kolbeinn Arnbjörnsson, Steinunn Ólína Þorsteinsdóttir, Ævar Þór Benediktsson, Lára Jóhanna Jónsdóttir, Aron Már Ólafsson
Spiker: Kanal 2 İzlanda
2/8 bölüm
uluslararası prömiyer

Geçen yaz çilek
Kanada
Yazan: Philip Vallardo, Florence Longbury
Yönetmen: Philip Vallardo
Sandrine Besson, Edison Ruiz, Micheline Lanctôt, Paul Doucet ve Elia Patrice Boudlow ile
Spiker: Elico Club
2/10 bölüm
Dünya galası

nesiller

Kplus nesil özellikleri

Bimileui eondeok (Sırlar Tepesi)
Güney Kore
tarafından Lee Ji-eun
Moon Seung-a, Jang Sun ve Lim Sun-woo ile
Dünya prömiyeri / ilk film

Juunt Pastaza entsari (Makarna suyu)
Portekiz
Inês T. Alves tarafından
Dünya prömiyeri/belgesel formatı/ilk film

benim vesna’m
Avustralya / Slovenya
Sarah Kern tarafından
Lotte Kovacic, Mackenzie Mazur, Grigor Bakovic, Claudia Karvan ile
Dünya prömiyeri / ilk film

benim küçük ülkem
Japonya
Emma Kawada tarafından
Lina Arashi ve Daikin Okudaira ile
Dünya prömiyeri / ilk film

Tanrının Krallığı
Meksika
Claudia Saint Luce tarafından
Diego Armando Lara Lagoons, Lisbeth Gabriela Nolasco Hernandez ve Margarita Guevara Gonzalez ile
Dünya galası

Gül e Eylül (Elma Günü)
İran
tarafından Mahmoud Al Ghafari
Mehdi Bormosa, Aryan Rastkar, Zila Shahi, Khodadad Bakhshizad ile
Dünya galası

şabu
Hollanda
Shamira Rafaela tarafından
Uluslararası prömiyer/belgesel/ilk film

Terricone (Bonnie Bayles)
Ukrayna
Taras Tomenko tarafından
Dünya prömiyeri / belgesel filmi

Generation 14plus’ın Özellikleri

Alice
Kolombiya / Şili / Romanya
Claire Weiskopf ve Nicholas Van Himmelrick tarafından
Dünya prömiyeri / belgesel filmi

kabarcık
Japonya
tarafından Tetsurō Araki
Jun Chisun, Mamoru Miyano, Yuki Kaji, Tasuko Hatanaka ile
Dünya prömiyeri / animasyon

Cali Cosmonte
Almanya
Günther Kurth, Tine Kugler
Dünya prömiyeri / belgesel filmi

Şema (çizgili)
Kazakistan
Yazan: Farkhat Sharipov
Victoria Romanova ve Tire Svintsov ile
Dünya galası

uyanık kal
Amerika Birleşik Devletleri
Jimmy Sisley tarafından
Beyaz Zeytinli, Finn Argus, Chrissy Metz
Dünya prömiyeri / ilk film

Strana Sacha (Sacha Ülkesi)
Rusya Federasyonu
tarafından Julia Trofimova
Mark Edelstein, Maria Matzel, Evgenia Gromova ve Dmitry Indaltsev ile
Dünya galası

Jill Kplus Şort

Dünyanın en sıkıcı ninesi
Almanya
Damaris Zelke tarafından
Charlotte Boone, Louise Leno ile
Dünya prömiyeri / animasyon

Ruh ve Barış (Ruh ve Barış)
Meksika / ABD
Chris Grace tarafından
Elisa Garza T. Gonzalez, Chris Grace ve Maria Isabel Garcia Mora ile
uluslararası prömiyer

Sessizlik Küçük Ayı Sessizliği
Letonya
tarafından Mara Linea
Kristen Zadowska ve Anders Kisch ile
Dünya prömiyeri / animasyon

Datsun
Yeni Zelanda
tarafından Mark Albiston
Mickey Reddish, Billy R McCarthy, Tate Harrow, Ashley Harnett ile
uluslararası prömiyer

READ  Crescent Foods, 25 yılı aşkın süredir ambalaj güncellemeleriyle kutluyor

Jung Ji (horoz)
Myanmar
Myo Aung tarafından
Hong Hsia Hsu, Lin Chi Li ile
uluslararası prömiyer

Louis I, Koyunların Kralı (Louis I, Koyunların Kralı)
Almanya / ABD
tarafından Marcus Wolf
Mark Wachki ile
Dünya prömiyeri / animasyon

Los ve Kaya
Belçika / Fransa / Hollanda
Brett Rice tarafından
Fien Raes, Karolien Raes ve Caspar Raes ile
Dünya prömiyeri / animasyon

La reine des Renards (Tilkilerin Kraliçesi)
İsviçre
tarafından Marina Rosset
Marina Rossi, Melia Roger ile
Dünya prömiyeri / animasyon

Vancouver’a
Yunanistan
Artemis Anastasiadou tarafından
Margiana Carvuniari ve Vassilis Kotsogiannis ile
uluslararası prömiyer

bağımlı değişkenler
İtalya
tarafından Lorenzo Tardella
Simone Evangelista ve Mattia Riga ile
Dünya galası

Otobüsteki tekerlekler
Nepal
tarafından Surya Shahi
Man Bahadur Tamata, Harry Buddha, Chandra Rawal ile
Dünya galası

bahçedeki suzy
çek cumhuriyeti / slovakya
Lucy Senkova tarafından
Hannah McDonnell, Zuzana Kronirova, Michel Domonkouche ve Sokka Spiciakova ile
Dünya prömiyeri / animasyon

14. nesil artı şort

on altıda (on altıda)
Portekiz
tarafından Carlos Lobo
Anna Ribeiro ile
Dünya galası

Şam’da doğdu
Birleşik Krallık, Laura Wada
Uluslararası prömiyer/belgesel modeli

ateş (ateş)
İsviçre
tarafından Mathias Carlier
David Evora, Marie Ponce, Vincent Aubert ile
uluslararası prömiyer

flaş
Hollanda
tarafından Nicole Gachman
Claire Borough, Julia Olthorn, Jesse Mesters ve Jonas Cobos ile
uluslararası prömiyer

beni sahile koy
Kanada
David Findley tarafından
Isla Poliot ile Kayla Smith
Dünya galası

Değişen bir fırtınanın günlüğü
Yunanistan
tarafından Sofia Georgovasili
Daphne Bell, Konstantinos Sideris, Stefania Soteropoulou, Maria Kalmani ile
Dünya galası

Meneth: Ahlakın Gizli Adası
Kanada
Terrell Calder tarafından
Delile Lake, Jill Morris, Kent McQuaid ve Terrell Calder ile
Uluslararası prömiyer / animasyon

Tinaşe
Avustralya
tarafından Tig Terrera
Negassa Sarka, Raji Olana ve Trinna Talasaia ile
uluslararası prömiyer

Batı Tanrısı
Amerika Birleşik Devletleri
Scott Lazer tarafından
Afrodit Armstrong, Kyle Riggs, Michael Washington ile
Dünya galası

Berlinale ortak yapım pazarı 2022:

mahal safarisi (Yönetmen: Abraham Gezahagen), Abricom Multimedia, Etiyopya & Gobez Media, Kanada/Etiyopya

akımlar (Yönetmen: Milagros Momentaler), Alina Film, İsviçre ve Roda Cinema, Arjantin

Paris projesi (Yönetmen: Arnaud Salters) Beluga Tree Belçika

Jimba (Yönetmen: Sophie Hyde), Closer Productions, Avustralya

Anne (Yönetmen: Teona Strugar Mitivska), Entre Chien et Loup, Belçika

bir ortalama (Yönetmen: Nariman Aliyev), Four Films, Ukrayna

Kurt temiz ellerini parçalayacak (Yönetmen: Natalie Alvarez Messin), Hobab, İsveç & Resolve Media, ABD

READ  Körfez doğumlu bir film yapımcısı Ermeni Soykırımı'nın 106. yıldönümünde gerçeği yaymak için mücadele ediyor

Rüzgar şarkı söylerken (Yönetmen: Hadi Ghandour) Incognito Films & Virginie Films, Fransa

bonifer (Yönetmen: Pence Flejof), Inforg-M & M Film & Fraktal Film, Macaristan

20.000 arı türü (Yönetmen: Estibaliz Urresola Solaguren), Inicia Films & Gariza Films, İspanya

zor gelin (Yönetmen: Rubaiyat Hussain) Khuna Talkis, Bangladeş

Truly Madly Deeply (Yönetmen: Carlo Cerrone), Kino Produzioni, İtalya

sarı harfler (Yönetmen: İlker Katak), Lyman Film, Türkiye ve If… Yapım, Almanya

yavaş (Yönetmen: Maria Kavtaradze), M-Films, Litvanya

Texas ruh kız kardeşi (Yönetmen: Pascal Lamche), Maneki Films & Haut Et Court Doc, Fransa

Kafkas (Yönetmen: Agnieszka Holland), Marlene Film Prodüksiyon, Çek Cumhuriyeti Film ve Müzik Eğlence, Birleşik Krallık/İrlanda

Trompetlerin gölgesinde (Yönetmen: Ognjen Glavoni), Non-Aligned Films, Sırbistan

Gündüz ve Gece Virginia Woolf (Yönetmen: Tina Graffi), Piccadilly Pictures and Asterisk Films, Birleşik Krallık

ilkbahar (Yönetmen: Ivan Ostrochovsky), Punkchart Films, Slovakya

Berlinale Yöneticilerinin Projeleri:

en sevdiğim pasta (Yönetmenler: Maryam Moghadam ve Bahtesh Saniha), Caractères Productions, Fransa ve Honare Khiyal, İran

Merhaba Safari! (Yönetmen: Radu Judd), GIB Film and Distribution, Almanya ve Microfilm, Romanya

hadım (Yönetmen: Odita Bhargava), Schiwago Film, Almanya

Hiçbir canavar bu kadar şiddetli değildir (Yönetmen: Burhan Qurbani) Sommerhaus Filmproduktion Almanya

Rotterdam – Berlinale Ekspresi:

yargılanan aşk (Yönetmen: Koji Fukada), Knockonwood, Japonya & Survival, Fransa

“Yetenek Proje Pazarı” – Projeler ve Üreticiler – Seçilmiş Yetenekler

üreme (Yönetmen: Kate Dolan), Blinder Films (Yapımcı: Evan Horan), İrlanda

Garip yaşam denemeleri (Yönetmen: Ian Lagarde), Colonel Films (Yapımcı: Sarah Manring), Kanada

kızlar kız olacak (Yönetmen: Shochi Talati), Crawling Angel Films (Yapımcı: Pooja Chauhan), Hindistan

Şu an müsait (Yönetmen: Assaf Mashhans), KM Productions (Yapımcı: Kobi Mizrahi), İsrail

seni özleyeceğim (Yönetmen: Narcisse Wandji), Lee Films Dibeen (Yapımcı: Evody N. Njeli), Kamerun

Şanslı vuruş(Yönetmen: Vivienne Vaughn), MHK Productions (Yapımcı: Maya Korn), ABD

kelebek ağlama (Yönetmen: Duong Dieu Linh), Momo Film Co (Yapımcı: Tan Si En), Singapur ve Vietnam

Hana Kore (Yönetmen: Fredrik Solberg), Swinging Pictures (Yapımcı: Hyejung Oh), Güney Kore ve Danimarka

kakot (Yönetmen: Angelo Defanti), Sobretudo Production (Yapımcı: Bárbara Defanti), Brezilya

Kevlar Ruhu (Yönetmen: Maria Eriksson-Hecht), Zentropa İsveç (Yapımcı: Ronny Fritsche), İsveç