2022 Dünya Kupası Elemeleri için canlı yayın, TV kanalı, lansman zamanı, takım haberleri

Türkiye, 2022 Dünya Kupası ön eleme kampanyasının bu hafta başlamasıyla Hollanda’ya ev sahipliği yapıyor.

Norveç, Karadağ, Letonya ve Cebelitarık G Grubu’nu oluşturuyor.

1

Hollanda, Türkiye’ye zorlu bir yolculukla karşı karşıyaKredi bilgileri: Agence France-Presse

Türkiye ile Hollanda arasındaki maç ne zaman?

  • Türkiye-Hollanda maçı 24 Mart Çarşamba günü saat 17: 00’de başlayacak.
  • Türkiye’de 20:00, Hollanda’da 18:00.
  • İstanbul’da Atatürk Stadyumu ev sahipliği yapıyor.
  • İki takım 2015’te son bir araya geldiğinde, Türkiye 2016 Avrupa Şampiyonası’nda Hollanda’yı mağlup ederek Konya’da 3-0 kazandı.

Türkiye ve Hollanda hangi TV kanalını ve canlı yayınları kullanıyor?

  • Türkiye-Hollanda maçı canlı yayınlanacak Sky Sports Futbol.
  • Gökyüzü kapsamı 4.55pm’de başlıyor.
  • Sky Sports Football, bu maçtan sonra Sırbistan-İrlanda Cumhuriyeti’ni de gösterecek.
  • Oyunu canlı yayınlamak için Sky Go hesabınıza gidin.
  • Sky Sports üyesi olmayan aboneler, Now TV Day Pass ile tüm aksiyonu 9,99 £ ‘dan izleyebilir

Takım haberleri neler?

Sakatlanan savunmacılar Virgil van Dyck ve Nathan Akey hala Hollanda’da yokken, Mainz merkez savunma oyuncusu Jerry Saint-Just ve Ajax orta saha oyuncusu Ryan Grafenberg uluslararası ilk maçlarını yapabilir.

Türkiye adına Liverpool stoper Ozan Kabak ve AC Milan orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu güçlü bir kadroya seçildi.

Bu hafta 2022 Dünya Kupası elemeleri neler?

Çarşamba

  • Portekiz-Azerbaycan (19:45)
  • Sırbistan-İrlanda (19:45)
  • Finlandiya-Bosna Hersek (19:45)
  • Fransa – Ukrayna (19:45)
  • Estonya – Çek Cumhuriyeti (17:00)
  • Belçika-Galler (19:45)
  • Türkiye-Hollanda (17:00)
  • Cebelitarık – Norveç (19:45)
  • Letonya-Karadağ (19:45)
  • Kıbrıs-Slovakya (19:45)
  • Malta-Rusya (19:45)
  • Slovenya-Hırvatistan (19:45)

Perşembe

  • Almanya – İzlanda (19:45)
  • Lihtenştayn – Ermenistan (19:45)
  • Romanya – Makedonya (19:45)
  • İspanya-Yunanistan (19:45)
  • İsveç-Gürcistan (19:45)
  • Bulgaristan-İsviçre (17:00)
  • İtalya-Kuzey İrlanda (19:45)
  • İsrail-Danimarka (17:00)
  • Moldova – Faroe Adaları (19:45)
  • İskoçya – Avusturya (19:45)
  • Andorra-Arnavutluk (19:45)
  • İngiltere – San Marino (19:45)
  • Macaristan – Polonya (19:45)
READ  Artan uygulamalar küçük hindi kalıntısı bırakıyor Spor Dalları

Cumartesi

  • İrlanda Cumhuriyeti – Lüksemburg (19:45)
  • Sırbistan-Portekiz (19:45)
  • Beyaz Rusya – Estonya (17:00)
  • Çek Cumhuriyeti – Belçika (19:45)
  • Karadağ – Cebelitarık (14:00)
  • Hollanda-Letonya (17:00)
  • Norveç-Türkiye (17:00)
  • Rusya-Slovenya (14:00)
  • Hırvatistan-Kıbrıs (17:00)
  • Slovakya-Malta (19.45)

Pazar

  • Ermenistan-İzlanda (17:00)
  • Makedonya – Lihtenştayn (19:45)
  • Romanya – Almanya (19:45)
  • Gürcistan-İspanya (17:00)
  • Kosova – İsveç (19:45)
  • Bulgaristan-İtalya (19:45)
  • İsviçre-Litvanya (19:45)
  • Kazakistan-Fransa (14:00)
  • Ukrayna-Finlandiya (19:45)
  • Danimarka-Moldova (17:00)
  • Avusturya – Faroe Adaları (19:45)
  • İsrail-İskoçya (19:45)
  • Arnavutluk-İngiltere (17:00)
  • Polonya-Andorra (19:45)
  • San Marino – Macaristan (19:45)

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *