Eylül 26, 2021

PoderyGloria

Podery Gloria'da Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası

2022 Dünya Kupası Elemeleri | Avrupa maçları TV’de canlı

Dünyanın dört bir yanındaki takımlar için 2022 Dünya Kupası eleme kampanyası, Avrupa bölümü ısınırken ve dört ülke de önümüzdeki kış Katar’da yer ararken devam ediyor.

Her takım önümüzdeki hafta üç kez oynayacak ve uluslararası ara için en az iki rekabetçi playoff oynayacak.

İngiltere, son üç yılda iki büyük turnuvadan sonra rekabetçi akışa geri dönmek için umutsuz olacak. Hedef, yukarı yönlü gidişata devam etmek ve 2022 Dünya Kupası’nda ikincilikten bir adım daha ileriye gitmek olacak.

İskoçya bir eleme savaşıyla karşı karşıya, ancak güçlü başladı, ancak Galler ve Kuzey İrlanda, Katar’a gitmek istiyorlarsa zorlu sınavlarla karşı karşıya.

Her oyun çeşitli kanallarda canlı olarak gösterilecek ve günlüğünüzün tüm önemli tarihlerini size sunmak ve hiçbir anı kaçırmamanızı sağlamak için hazırız.

RadioTimes.com, İngiltere’de canlı olarak izleyebileceğiniz tüm maçlar da dahil olmak üzere 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nin tam programını size getiriyor ve sezon boyunca sizi güncel tutacağız.

Daha fazla özellik için şuraya göz atın: Dünyanın En İyi Oyuncuları 2021 | Premier Lig’in en iyi oyuncuları 2021 | Dünyanın en çok kazanan oyuncuları 2021 | Premier Lig’in en çok kazanan oyuncuları 2021

2022 Dünya Kupası Elemeleri TV’de Canlı Yayında

Her zaman İngiltere. Belirli bir kanalı olmayan oyunlar şurada gösterilecek: Gökyüzü Sporları Kırmızı Düğme.

4. maç günü

1 Eylül Çarşamba

Grup A
Lüksemburg – Azerbaycan (7:45)
Portekiz – İrlanda Cumhuriyeti (19:45) Gökyüzü Sporları Premier Ligi

grup d
Kazakistan – Ukrayna (3 pm)
Fransa – Bosna-Hersek (7:45)

F grubu
Danimarka – İskoçya (7:45) Gökyüzü Sporları Futbol / Ana olay
Faroe Adaları – İsrail (7:45)
Moldova – Avusturya (19:45)

G Grubu
Letonya – Cebelitarık (19:45)
Norveç – Hollanda (7:45) Gökyüzü sporları Ana olay
Türkiye – Karadağ (19:45)

h grubu
Malta – Kıbrıs (7:45)
Rusya – Hırvatistan (19:45)
Slovenya – Slovakya (19:45)

2 Eylül Perşembe

b grubu
Gürcistan – Kosova (17:00) Gökyüzü Sporları Futbol
İsveç – İspanya (19:45) Gökyüzü Sporları Premier Ligi

C grubu
İtalya – Bulgaristan (7:45)
Litvanya – Kuzey İrlanda (19:45) Gökyüzü Sporları Futbol / Ana olay

READ  Yetkililer, Taliban'ın ilerlemelerine rağmen Türkiye'nin Kabil'deki havaalanını yönetmeye hala hevesli olduğunu söylüyor.

E Grubu
Çek Cumhuriyeti – Beyaz Rusya (19:45)
Estonya – Belçika (7:45)

ilk grup
Andorra – San Marino (19:45)
Macaristan – İngiltere (7:45) ITV
Polonya – Arnavutluk (19:45)

J grubu
İzlanda – Romanya (7:45)
Lihtenştayn – Almanya (19:45)
Kuzey Makedonya – Ermenistan (7:45)

5. maç günü

4 Eylül Cumartesi

Grup A
İrlanda Cumhuriyeti – Azerbaycan (17:00) Gökyüzü Sporları Futbol
Sırbistan – Lüksemburg (17:00)

grup d
Finlandiya – Kazakistan (17:00) Gökyüzü Sporları Futbol
Ukrayna – Fransa (7:45) Gökyüzü Sporları Premier Ligi

F grubu
Faroe Adaları – Danimarka (7:45)
İsrail – Avusturya (19:45)
İskoçya – Moldova (19:45) Gökyüzü Sporları Futbol

G Grubu
Letonya – Norveç (17:00) Gökyüzü Sporları Premier Ligi
Cebelitarık – Türkiye (7:45)
Hollanda – Karadağ (7:45)

h grubu
Kıbrıs – Rusya (2 pm)
Slovenya – Malta (17:00)
Slovakya – Hırvatistan (19:45)

5 Eylül Pazar

b grubu
Kosova – Yunanistan (19:45)
İspanya – Gürcistan (7:45)

C grubu
Bulgaristan – Litvanya (17:00)
İsviçre – İtalya (7:45) Gökyüzü Sporları Futbol

E Grubu
Beyaz Rusya – Galler (2 pm) Gökyüzü Sporları Futbol
Belçika – Çek Cumhuriyeti (19:45)

ilk grup
Arnavutluk – Macaristan (17:00)
İngiltere – Andora (17:00) ITV
San Marino – Polonya (19:45)

J grubu
İzlanda – Makedonya (17:00)
Almanya – Ermenistan (7:45)
Romanya – Lihtenştayn (7:45)

6. maç günü

7 Eylül Salı

Grup A
Azerbaycan – Portekiz (17:00) Gökyüzü Sporları Futbol / Ana olay
İrlanda Cumhuriyeti – Sırbistan (19:45) Gökyüzü Sporları Futbol

grup d
Bosna-Hersek – Kazakistan (19:45 pm)
Fransa – Finlandiya (19:45)

F grubu
Avusturya – İskoçya (7:45) Gökyüzü sporları Ana olay
Danimarka – İsrail (7:45)
Faroe Adaları – Moldova (19:45)

G Grubu
Karadağ – Letonya (19:45)
Hollanda – Türkiye (7:45)
Norveç – Cebelitarık (7:45)

h grubu
Hırvatistan – Slovenya (19:45)
Rusya – Malta (7:45)
Slovakya – Kıbrıs (7:45)

8 Eylül Çarşamba

b grubu
Yunanistan – İsveç (7:45)
Kosova – İspanya (7:45)

C grubu
İtalya – Litvanya (19:45)
Kuzey İrlanda – İsviçre (7:45) Gökyüzü Sporları Futbol

E Grubu
Beyaz Rusya – Belçika (19:45)
Galler – Estonya (19:45) Gökyüzü sporları Ana olay

READ  Olimpiyatlar öncesi Brezilya ve Türkiye'de Maliki forvet antrenmanı - KBC

ilk grup
Arnavutluk – San Marino (19:45)
Macaristan – Andora (19:45)
Polonya – İngiltere (7:45) ITV

J grubu
Ermenistan – Lihtenştayn (17:00) Gökyüzü Sporları Futbol / Ana olay
İzlanda – Almanya (7:45) Gökyüzü Sporları Premier Ligi
Kuzey Makedonya – Romanya (19:45)

7. maç günü

8 Ekim Cuma

E Grubu
Çek – Galler (7:45)
Estonya – Beyaz Rusya (19:45)

G Grubu
Cebelitarık – Karadağ (7:45)
Letonya – Hollanda (7:45)
Türkiye – Norveç (7:45)

h grubu
Kıbrıs – Hırvatistan (19:45)
Malta – Slovenya (19:45)
Rusya – Slovakya (19:45)

J grubu
Almanya – Romanya (19:45)
İzlanda – Ermenistan (7:45)
Lihtenştayn – Makedonya (19:45)

9 Ekim Cumartesi

Grup A
Azerbaycan – İrlanda (17:00)
Lüksemburg – Sırbistan (19:45)

b grubu
Gürcistan – Yunanistan (17:00)
İsveç – Kosova (17:00)

C grubu
Litvanya – Bulgaristan (2 pm)
İsviçre – Kuzey İrlanda (7:45)

grup d
Kazakistan – Bosna-Hersek (2 pm)
Finlandiya – Ukrayna (17:00)

F grubu
İskoçya – İsrail (17:00)
Faroe Adaları – Avusturya (7:45)
Moldova – Danimarka (19:45)

ilk grup
Andorra – İngiltere (7:45) ITV
Macaristan – Arnavutluk (19:45)
Polonya – San Marino (19:45)

8. Maç günü

11 Ekim Pazartesi

E Grubu
Beyaz Rusya – Çek Cumhuriyeti (19:45)
Estonya – Galler (7:45)

G Grubu
Letonya – Türkiye (19:45)
Hollanda – Cebelitarık (7:45)
Norveç – Karadağ (7:45)

h grubu
Hırvatistan – Slovakya (19:45)
Kıbrıs – Malta (7:45)
Slovenya – Rusya (19:45)

J grubu
İzlanda – Lihtenştayn (7:45)
Kuzey Makedonya – Almanya (19:45)
Romanya – Ermenistan (19:45 pm)

12 Ekim Salı

Grup A
Portekiz – Lüksemburg (19:45)
Sırbistan – Azerbaycan (19:45)

b grubu
Kosova – Gürcistan (7:45)
İsveç – Yunanistan (7:45)

C grubu
Bulgaristan – Kuzey İrlanda (7:45)
Litvanya – İsviçre (19:45 pm)

grup d
Kazakistan – Finlandiya (3 pm)
Ukrayna – Bosna-Hersek (7:45)

F grubu
Danimarka – Avusturya (7:45)
Faroe Adaları – İskoçya (7:45)
İsrail – Moldova (19:45)

ilk grup
Arnavutluk – Polonya (19:45 pm)
İngiltere – Macaristan (19:45) ITV
San Marino – Andorra (19:45)

READ  İlkbaharda hindi avcılığına yönelik düzenlemeler | Acımasız spor

9. maç günü

11 Kasım Perşembe

Grup A
Azerbaycan – Lüksemburg (17:00)
İrlanda Cumhuriyeti – Portekiz (7:45)

b grubu
Gürcistan – İsveç (17:00)
Yunanistan – İspanya (19:45)

h grubu
Rusya – Kıbrıs (17:00)
Malta – Hırvatistan (19:45)
Slovakya – Slovenya (19:45)

J grubu
Ermenistan – Makedonya (17:00)
Almanya – Lihtenştayn (7:45)
Romanya – İzlanda (19:45)

12 Kasım Cuma

C grubu
İtalya – İsviçre (7:45)
Kuzey İrlanda – Litvanya (19:45)

F grubu
Avusturya – İsrail (7:45)
Danimarka – Faroe Adaları (7:45)
Moldova – İskoçya (19:45)

ilk grup
Andorra – Polonya (19:45)
İngiltere – Arnavutluk (19:45) ITV
Macaristan – San Marino (19:45)

13 Kasım Cumartesi

grup d
Bosna-Hersek – Finlandiya (2 pm)
Fransa – Kazakistan (19:45 pm)

G Grubu
Norveç – Letonya (17:00)
Türkiye – Cebelitarık (17:00)
Karadağ – Hollanda (7:45)

E Grubu
Belçika – Estonya (19:45 pm)
Galler – Beyaz Rusya (19:45)

10. maç günü

14 Kasım Pazar

Grup A
Lüksemburg – İrlanda Cumhuriyeti (7:45)
Portekiz – Sırbistan (19:45)

b grubu
Yunanistan – Kosova (7:45)
İspanya – İsveç (7:45)

h grubu
Hırvatistan – Rusya (1 pm)
Malta – Slovakya (2 pm)
Slovenya – Kıbrıs (1 pm)

J grubu
Ermenistan – Almanya (17:00)
Lihtenştayn – Romanya (17:00)
Kuzey Makedonya – İzlanda (17:00)

15 Kasım Pazartesi

C grubu
Kuzey İrlanda – İtalya (7:45)
İsviçre – Bulgaristan (7:45)

F grubu
Avusturya – Moldova (19:45)
İsrail – Faroe Adaları (19:45)
İskoçya – Danimarka (7:45)

ilk grup
Arnavutluk – Andora (19:45)
Polonya – Macaristan (19:45 pm)
San Marino – İngiltere (7:45) ITV

16 Kasım Salı

grup d
Bosna-Hersek – Ukrayna (19:45)
Finlandiya – Fransa (7:45)

E Grubu
Çek Cumhuriyeti – Estonya (19:45)
Galler – Belçika (7:45)

G Grubu
Cebelitarık – Letonya (19:45)
Karadağ – Türkiye (19:45)
Hollanda – Norveç (7:45)

İzlemek için başka bir şey arıyorsanız, en son haberler için TV rehberimize bakın veya spor merkezimizi ziyaret edin.