Про мене

Мене звуть Глорія. Я народилася в 1978 році в м Сургут. І більшу частину свого життя прожила саме там. Там вийшла заміж за чудову людину і народила двох не менш прекрасних дітей. Але кілька років тому ми з чоловіком переїхали в Підмосков’ї, звідки вам зараз і пишу.

За освітою психолог – повідомляю я вам і тут же прошу про це забути. 🙂 Чому саме, я зараз поясню. Я поважаю психологію і дуже вдячна їй. Мені пощастило навчатися в дуже сильній школі психології і, можливо, без моїх вчителів я не стала б тим, ким я стала. Психологія в умілих руках – це дуже потужний інструмент для вирішення величезної кількості людських проблем і для відповідей на багато питань. Але, на жаль, чарівність психологією часто призводить до того, що люди (і самі психологи в тому числі) починають ставити її в основу свого життя, забуваючи про те, що життя і душа людська насправді набагато багатше і багатогранніше, ніж може охопити психологія. Та й взагалі будь-яка наука. Проживаючи своє життя і виховуючи своїх дітей я керуюся глибшими принципами і засадами. Іноді вони навіть йдуть врозріз з тим, чого вчили мене в вузі. І саме тому мені б не хотілося, щоб ви дивилися на мене як на психолога і чекали того, чого зазвичай від них чекають. Я проста мама, я просто людина, яка ділиться своїми думками і почуттями.

Я часто пишу про Любові і Прийнятті, і тому можу на якийсь час здатися вам виключно м’якої і текучої. Насправді я досить сувора: і як мама, і як людина. У моєму світогляді ці два людських якості не суперечать один одному, а швидше доповнюють.

Я просто різна, жива, і в кожен момент часу буваю такою, якою від мене вимагає та чи інша ситуація. Я звичайна людина, зі своїм набором достоїнств і недоліків. І ще дуже багато чому вчуся. Але думати, жити і любити – це дуже цікаво.