НУ ОЧУМІТИ – Я ПРАВОПОРУШИК!

0

На мене склали адміністративний протокол за перехід дороги не по пішохідному переходу.
В результаті я дуже запізнилася за Левом в дитячий сад, так, що вихователь дзвонила вже, і їй довелося дуже сильно затриматися на роботі. Лев весь вечір був в дуже засмучена через те, що його так пізно забрали. Сад працює до 18 годин, а я туди тільки до 18-40 в результаті приїхала …
Зганяти за Львом в садок зазвичай займає у мене не більше 30 хвилин туди-назад. На 30 хвилин я Лізу залишаю одну, поки їжджу за Львом.
Сьогодні Лізі довелося пробути однієї будинку більше години.

Нашим доблесним співробітникам ГИБДД просто нічим зайнятися. У 100 метрах був пішохідний перехід, перед яким, кожен п’ятий водій порушував правила – не пропускав пішоходів. Але вони були дуже зайняті, складали протокол на мене за те, що я перейшла дорогу не по пішохідному переходу.

Знайшли найдостойнішого кандидата, щоб доколупаться, – маму, яка поспішає за дитиною в дитячий сад і другу дитину залишила на 30 хвилин одного будинку.

Ось після такого я дуже чітко розумію, за що ГИБДД так не поважають і кепкують над ними з будь-якого приводу.

Висловлюю особливу подяку інспектору ДПС Кривцова Євгену Юрійовичу.
Молодець, інспектор! Так тримати! Чим більше піших матусь, які переходять дорогу в недозволеному місці, затримайте, тим більше порядку буде на дорогах!