БУДНІ

0

Я півдня була на роботі – з 8-30 до 12 годин.
Там мене навантажили роботою дуже сильно – роботи багато, мені до кінця тижня вистачить.
Домовилися, що якщо не виникне ніяких непередбачених терміновість, то я з’явлюся на роботі вже тепер тільки в п’ятницю. Але в п’ятницю мені доведеться спочатку з ранку з’їздити по інстанціях, а потім приїхати на работу.Так що займе це часу, напевно, більше половини дня. Подивимося, як буде.

Льва відвезла в садок. Хоча є підозра, що через кілька днів він теж захворіє.
Ліза була вдома з бабусею, вона збиралася виїхати з міста, але нікуди не поїхала через високого тиску.
Зате піднімалася до нас в підсумку на 9 поверх, дуже не хотілося її мені напружувати … але ніхто не захотів залишати Лізу будинку одну.

Лізу я поведу в поліклініку в четвер і тоді визначимося – чи піде вона в п’ятницю в школу, або ще посидить на лікарняному. І до четверга ж буде видно і самопочуття Льва – захворіє чи ні.

По дорозі з роботи я зайшла за продуктами і тягла на 9 ележ все в рюкзаку – і робочі документи, і продукти.
Продуктів взяла істотно менше звичайного. Але без рюкзака я б навіть їх точно не вперли б на 9 поверх.
Так що ідею з ним мені підкинули вчасно!

Потім знову кілька годин довбати, поки налаштовувала електронний підпис на іншому сайті.
Юрисконсульт навантажила мене чисто юридичною роботою, а заодно і директору я попалася на очі, і вона мене попросила попрацювати з посадовими інструкціями – це вже кадрова робота. Так що, хоча і працюю я на півставки, але роботи виходить до фіга, і за 4 години на день я навряд чи її подужаю. З іншого боку, я просто ще не втягнулася, тому все поки дається повільно.

Тієї ж роботи на сайті було на півгодини, але я налаштовувала електронний підпис години дві. Наступного разу вже налаштовувати не знадобиться. Ну і так у всьому. Потрібно набити руку і все буде просуватися швидше.

Ну, по крайней мере, наступні три дні я можу не мучитися питанням, хто посидить з хворою дитиною, я буду працювати вдома, а дитина буде зі мною.