ФОТО ЛІЗИ У ПАСАЖІ І НАШ ДЕНЬ

0

Таки сьогодні я зібралася в купу і звозила дитини в кіно.
А все від жадібності)) Ліза з групи подовженого дня принесла купон на один безкоштовний дитячий квиток в кінотеатр в Пасажі.
Ну було прикро просто так його викинути, а термін дії там був невеликий, днями закінчувався.
Так що виспалися ми сьогодні аж до 10 годин. Потім я зварила вівсянку на молоці, всіх нагодувала, зібралися з Лізою і приблизно в 12-30 поїхали. Без цього купона я б в житті не зібралася в кіно в Пасажі – це в самому центрі міста, тому що кінотеатр у нас є буквально в двох кроках від будинку. Та й в сам Пасаж навряд чи пішла б.
За купону можна було безкоштовно взяти квиток на сеанси з 9 до 14 годин. Виїхали з дому ми в 12-30. На сеанс в 12-50 вже не встигали. На підземну платну парковку в Пасажі зарулює мене жаба задавила. Так що, поки знайшли парковку неподалік, поки дійшли то ТЦ, час уже було 13-20. Працювали кілька кас і в усі були великі черги. Квитків на 13-25 вже не було. Так що по купону ми спокійненько взяли квиток на 13-55 на мультфільм “Три богатирі і морський цар”. Квиток був в 2D. Кінозал виявився досить маленький. Якби квиток купували він обійшовся б у 220 рублів. До речі, таких з купонами, як ми, там було дуже багато)

Я відправила Лізу дивитися мультфільм одну. Тому по суті самого мультфільму можу сказати тільки, що Лізі він сподобався, вона залишилася задоволена.

Поки Ліза зиріла мультик, я побродила по Пасажу, щоб переконатися, що раніше я там не бувала і пізніше теж не буду. Робити там нічого. Часто-дорогі бутики, в яких нудьгують самотні продавці. Пожвавлення тільки на 4 і 5 поверхах, де знаходяться кафешки і кінотеатр.

Але там красиво. Сфотографувала Лізу на вході:

А це вже безпосередньо перед початком кіносеансу – чекає, коли почнуть пускати в зал:

Після кіно поїхали додому. По дорозі заправила машину. Потім зайшли в супермаркет. Ліза випросила чупа-чупс. Я купила продуктів. Приїхали додому вже аж о 17 годині. Я поставила варитися суп-локшину з курки. Поки варилося – позаймались з Лізою. Вона написала диктант під мою диктовку. Потім потренувала читання вголос. Дала їй прописи і сказала, щоб писала добре. Якщо напише акуратно, то завтра планшет отримає, а немає – значить немає. І пішла доварювати суп. Написала Ліза добре. Ось що значить – “хороша мотивація”;)

Картку з математики Ліза знову повирішувати сама – там проблем немає, додавання і віднімання в межах 10-ти вона робить легко.

Поки доварювати суп діти попяліться на канал про тварин. Зараз повечеряють і буду укладати спати.

День пролетів просто блискавично.