ПОТІК СВІДОМОСТІ… ОСКОЛКИ МЕГАПОЛІСУ

0

З ранку чоловік відвіз Лізу на ту саму ялинку, куди вони не потрапили 29-го.
Будемо сподіватися, що сьогодні зростеться.
Ліза кашляє, але більше нічого критичного.
Лев теж кашляє і ще ніс злегка закладений, він одужує. А у Ліз якесь уповільнене ГРЗ.

Бабуся нам привезла “оціллококцінум” і веліла їм лікуватися, каже, що їй він дуже завжди допомагає.
Я не вірю в гомеопатію, але думаю, що і шкоди від неї не буде. А бабусі буде приємно, що ми до неї прислухалися. Так що даю Лізі його і промиваю ніс аквамарисом. Більше нічим не лечу.

У самій у мене теж уповільнене щось, варто відкрити вікно на провітрювання або лягти горизонтально, тут же долає кашель, вранці болить горло, ніс закладає геть, то раптом дихання стає вільним. Самі по собі ці мляві симптоми особливого дискомфорту не приносять, але при цьому загальний стан постійної втоми вимотує. Зараз прокидаємося ми незвично пізно, після 9 години, проти звичайних 6-30 перед роботою, але немає відчуття, що я виспалася і відпочила. У тілі постійна втома.

Думала, що за новорічні канікули перероблю будинку купу справ, але за підсумком мене вистачає тільки на підготовку-годівлю-прибирання кухні і на годинку занять з Лізою. Решту часу займаюся тим, що долаю свою втому, сиджу-лежу з дітьми і чоловіком, туплю в інтернет або дивлюся кіно, зловживаю з дітьми.

Вчора виповзла до Баско Паті, подивилася цей секонд-хенд ще раз. Нічого собі не знайшла і зрозуміла що все, награлася я в секонд-хенд. Не подобається мені там більше і не хочу туди ходити. Треба переключатися на звичайні магазини одягу, хоча там і незрівнянно дорожче. Щось раптом мене стало напружувати, що речі там б \ у, а навіть якщо і трапляються нові, то вони висять упереміш з б / у – бррррр, і цей специфічний запах після дезінфекції … хоча він і пропадає після прання .. .

Вобщем, судячи з усього, я вже натішившись і наситилася тими “радостями” мегаполісу, яких була позбавлена ​​в селі –

від секонд-хенду з дешевим одягом мене тепер верне,

кожен день ходжу повз Макдональдса і маю можливість туди в будь-який час зайти, але не хочеться,

ролів на НГ накрутила сама і вони мені здаються смачніше і свіже покупних – теж кожен день ходжу повз критільщіков ролів, вчора висів величезний плакат – 1 кг ролів за 555 рублів – і навіть це мене не сподвигло на покупку,

шопінг в Ашані або похід в МЕГУ стали тяжкої зобов’язалівкою, а не розвагою,

по Икее тинятися теж вже не тягне – знаходжу на сайті те, що мені потрібно, і галопом проношу по лабіринтах, вихоплюючи лише те, що заздалегідь зарпланіровала …
Ось піцу іноді хочеться, купую іноді ще. Але, підозрюю, що скоро теж перейду на піцу власного виготовлення. Роли вертіти я вже навчилася хвацько, треба тепер з оптимальним рецептом піци визначитися при нагоді і настрої.

А адже перший час мене все це так притягувало … Тепер приїлося.

І ще. Через 13 днів мені виповниться 45 років.