ЧОМУ Я НЕ КУПЛЮ ТЕЛЕФОН ДИТИНІ

0

Поясню.

По-перше, на батьківських зборах учитель дуже сварилася, що діти відволікаються на телефони на уроках, не розуміють пояснень, що їх не можна виймати з портфелів під час уроку, що треба відключати звук. Це негативно впливає на навчальний процес. У зв’язку з цим учитель не заборонила, звичайно, давати дітям телефони, але сказала, що якщо дитина буде відволікатися на телефон під час уроку, то телефон вона забере і віддасть потім тільки батькам особисто в руки. Їм за ним треба буде прийти в школу до неї.

Для мене абсолютно очевидно, що якщо дати Лізі телефон в школу, то він у той же день буде вилучено вчителем. Це гарантовано. Я знаю Лізу.

Крім того, Ліза буде не тільки відволікатися на телефон, коли не треба, але і буде давати його всім, хто попросить, щоб вони подзвонили і потыкали. Чому? Тому що сама вона зараз регулярно бере у дітей телефони, щоб подзвонити мені на роботу і помовчати в трубку, Або сказати “Привіт, мам!”, або, як сьогодні, повідомити, що вона забула взяти з собою математику. Що, безсумнівно, підняло мені настрій на весь день.

Мої зауваження на тему того, що не треба дзвонити мені з чужих телефонів, відлітають у порожнечу.

Ну й не кажу вже про те, що об’єктивно телефон їй зараз не потрібен, тому що вона 24 години на добу перебуває під моїм наглядом, або під наглядом дорослих, яким я при необхідності можу подзвонити, і які можуть зателефонувати мені теж в будь-який час при необхідності.

такі справи.